МОЗ ініціює дострокові шкільні канікули з 18 жовтня

МОЗ ініціює дострокові шкільні канікули з 18 жовтня

Через епідеміологічну ситуацію в Україні МОЗ рекомендує перенести початок осінніх канікул у 2021 році з 25 на 18 жовтня.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов’язкових соціальних контактів», – пояснив Віктор Ляшко.

Відповідно до Закону України Про повну загальну середню освіту, адміністрації шкіл можуть коригувати структуру і тривалість навчального року на свій розсуд.

Крім того, міністр нагадав, що освітяни включені до Переліку професій, представники яких мають пройти обов’язкову вакцинацію від коронавірусної інфекції. Якщо до кінця листопада співробітники сфери освіти не вакцинуються, то їх відсторонять від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Джерело: МОЗ України

Хочете бути завжди в курсі останніх новин у фармацевтичній галузі? Підписуйтесь на наші групи:


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook