Обов’язкова вакцинація COVID-19: МОЗ затвердило перелік професій

Обов’язкова вакцинація COVID-19: МОЗ затвердило перелік професій

Міністерство охорони здоров’я України 7 жовтня затвердило перелік організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Наказ набирає чинності за 1 місяць з дня його публікації. Згідно з документом, пройти обов’язкове щеплення мають працівники певних галузей. Це працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • установ вищої, післядипломної, професійної перед вищими, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, в тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, установ спеціалізованої освіти і наукових установ незалежно від типу і форми власності.

У відомстві нагадали, що освітяни та працівники органів влади щодня взаємодіють із великою кількістю людей, тому ризик інфікування у них в рази більше. Для зручності проведення щеплення, вони можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у будь-якому пункті чи центрі вакцинації.

Також стало відомо, що буде загрожувати нещепленим. Освітяни, а також працівники органів виконавчої влади, які не щепляться від COVID-19 впродовж місяця, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Однак, це не стосується тих, хто має абсолютні протипоказання до вакцинації – вони не підлягатимуть обов’язковому щепленню.

Нагадуємо, станом на 8 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 16 362 нові випадки COVID-19.

Також ми писали, що українцям пропонують долучитися до клінічних досліджень ліків від COVID-19.

Хочете бути завжди в курсі останніх новин у фармацевтичній галузі? Підписуйтесь на наші групи:


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook