стрес

Короткочасний стрес може бути корисним для людини

Виявляється, стрес у «помірних дозах» може бути корисним! До такого висновку прийшли американські вчені.

Результати дослідження опубліковані в журналі Psychiatry Research.

Дослідження показало, що короткочасний стрес може допомогти знизити ризик розвитку психічних розладів, таких як депресія та антисоціальна поведінка. Крім того, він може допомогти людям впоратися з майбутніми більш стресовими ситуаціями.

Якщо людина працює на роботі, де час від часу у неї виникають стресові ситуації, вона може краще пристосуватися до інших більш складних ситуацій або розвинути самовладання. Так вважає автор дослідження Ассаф Ошрі.

Стрес, спричинений підготовкою до іспиту, підготовкою до наради, тощо, – все це може допомогти розвинути стійкість до стресових ситуацій.

«Більшість із нас має негативний досвід, який насправді робить нас сильнішими», — сказав Ошрі. Він додає: «Є певний досвід, який може допомогти вам розвинути навички, які підготують вас до майбутніх стресових ситуацій».

Хоча короткочасний стрес може бути корисним для людини, Ошрі попереджає, що тривалий стрес – шкідливий, як фізично, так і психічно.

Нагадуємо, раніше психологи розповіли, чому не можна пропускати прийом їжі через стрес.

Джерело: ScienceDaily

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook