Китай схвалив інгаляційну форму вакцини проти COVID-19: що про неї відомо?

Китайські органи регулювання лікарських засобів схвалили першу в світі інгаляційну вакцину проти Covid-19, виготовлену виробником Cansino Biologics з Тяньцзіня.

Повідомляється, що Національне управління медичної продукції схвалило вакцину для екстреного використання в якості бустерної дози.

Компанія-виробник заявила, що інгаляційна вакцина, яку легше зберігати, ніж внутрішньом’язові уколи, буде вводитися через небулайзер.

«Схвалення матиме позитивний вплив на діяльність компанії, якщо вакцина згодом буде закуплена і використана відповідними державними органами», — йдеться в заяві.

Щоправда, компанія не повідомила, коли інгаляційна вакцина на основі аденовірусу буде доступна для світового ринку. Немає загальнодоступних перевірених або рецензованих даних і про ефективність нової вакцини.

Вчені в інших країнах також випробовують інгаляційні вакцини проти Covid-19. Вчені з Університет імені Макмастера, які порівнювали різні вакцини, підтвердили, що інгаляційна форма вакцини забезпечує набагато кращий захист від інфекцій, ніж назальні спреї.

Джерело: Факти Здоров’я 


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook