фарингосепт

«Фарингосепт» – твій голос буде почутий!

Знизити навантаження на імунну систему – один з головних заходів профілактики цієї весни. Йдеться насамперед про скорочення термінів та полегшення перебігу застудних захворювань, що виснажують імунітет і послаблюють природний захист людини перед більш серйозними інфекціями. Часто вони проявляються симптомами з боку горла: болем, захриплістю, першінням. Тому важливо підібрати надійний препарат місцевої дії, що допоможе звільнити горло з лещат хвороби і не дозволить інфекції спуститися нижче дихальними шляхами. У цьому ракурсі звертає на себе увагу добрий знайомий з високим профілем безпеки та доведеною ефективністю – препарат «Фарингосепт», представлений на ринку компанією ТОВ «Ранбаксі фармасьютікалс Україна», група компаній SUN Pharma.

Лікування горла із шоколадним смаком

Упродовж багатьох років успішного застосування українські провізори переконалися в тому, що «Фарингосепт» – доцільний вибір для лікування інфекційних захворювань ротової порожнини та носоглотки, зокрема гінгівіту, стоматиту, тонзиліту, фарингіту. У разі своєчасного застосування препарат допомагає зупинити інфекцію та уникнути прийому протимікробних засобів системної дії. Також він сприяє полегшенню симптомів запалення та болю в горлі.фарингосепт

Згадані ефекти препарату забезпечує діюча речовина – амбазону моногідрат, ефективний місцевий антисептик з високою активністю щодо стрептококів, пневмококів та стафілококів. Амбазон чинить виражену бактеріостатичну дію щодо стрептококів і пневмококів, а також помірну – щодо стафілококів. Таким чином, до кола дії препарату потрапляють патогенні мікроорганізми, що найчастіше стають причиною інфекцій дихальних шляхів.

Крім антибактеріального компонента, «Фарингосепт» містить природний «анестетик» какао, що має пом’якшувальні властивості й допомагає заспокоїти та зволожити слизову оболонку носоглотки.

Під час аптечної рекомендації одним із ключових питань є профіль безпеки препарату: що вищим він є, то більшому колу клієнтів ми можемо порадити препарат. «Фарингосепт» у цьому сенсі має низку переваг. Завдяки тому, що препарат чинить бактеріостатичну дію, він не викликає побічних ефектів, які є характерними для бактерицидних засобів. Препарат не містить анестетиків і синтетичних барвників: колір обумовлено вмістом натурального компонента – какао. Тому його можна застосовувати в період вагітності, годування грудьми, попередньо порадившись з лікарем, і в дітей, починаючи від 3-х років.

На користь високого профілю безпеки засобу свідчить і те, що «Фарингосепт» не викликає дисбактеріозу кишечника і не впливає на можливість керування автомобілем або роботу з точними механізмами.

Препарат має приємний смак какао, який подобається і дорослим, і дітям.

А зручна форма – таблетки для розсмоктування, підсилює його антимікробну активність. У такій формі препарат повільно розчиняється в порожнині рота і, на відміну від спреїв, не змивається слиною. Це допомагає більш тривалому впливу лікарської речовини на осередок запалення, а також збільшенню слиновиділення, а разом з тим і виділенню лізоциму – природного антисептика, що сприяє швидшому одужанню.

Однієї упаковки «Фарингосепт» достатньо на курс лікування (по 3-5 таблеток на добу протягом 3-4 днів).

Радимо впевнено!

Подивімося, як краще запропонувати препарат нашим відвідувачам у період інфекційного підйому.

Скрипти ініціативних продажів препарату «Фарингосепт»

«Фарингосепт» – ефективно та смачно!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook