исмижен

«Ісміжен» – досконала система захисту проти інфекцій дихальних шляхів

Під час епідемії тема сильного імунітету актуальна, як ніколи. Адже саме  імунна система захищає  організм від збудників різноманітних інфекцій, паразитів та впливу інших чужорідних агентів, здатних завдати шкоди нашому здоров’ю. На жаль, несприятлива екологічна ситуація в світі, малорухомий спосіб життя більшості сучасних людей, нераціональне харчування не сприяють збалансованій роботі імунної системи. 

таблетки исмижен

До того ж спалахи застудних захворювань щонайменше двічі на рік створюють додаткове надмірне навантаження на наш імунітет. Тож іноді будь-хто з нас може опинитися в ситуації, коли організм не здатний  подолати хворобу без підтримки. Тоді у пошуках  засобів для посилення імунітету людина звертається до аптеки. Перелік сучасних імуностимуляторів чималий – тут і численні рослинні монопрепарати або композиції, гомеопатичні засоби і синтетичні ліки. Не є секретом, що навколо імуномодуляторів точиться чимало дискусій – чи насправді вони ефективні або ж діють на кшталт ефекту плацебо. Щоб розібратися, згадаймо, як влаштована імунна система.

Отже, імунітет людини можна умовно розділити на загальний, тобто захист всього організму, та місцевий (наприклад, імунні клітини слизових оболонок дихальних шляхів); неспецифічний, яким людина володіє від народження, і набутий – той, що організм отримує в результаті захворювання або вакцинації. Будь-яка імунна відповідь здійснюється завдяки спеціальним  клітинам, що можуть безпосередньо знищувати «чужинців» (наприклад, Т-лімфоцити кілери), або ж гуморальним шляхом – тобто утворенням антитіл до певних збудників.

«Ісміжен» безпечний стимулятор імунної відповіді

Тож якщо йдеться про стимулятори імунної відповіді, насправді дієвим засобом буде той, що позитивно впливає на обидві ланки імунітету – неспецифічну та набуту, надаючи підтримку як клітинному, так і гуморальному механізмам дії. Цим вимогам цілком відповідає «Ісміжен» – європейський лікарський засіб мікробного походження. Таблетки «Ісміжен» виробляють із культур 13 найбільш розповсюджених патогенів дихальних шляхів, піддаючи попередьо вирощені та інактивовані бактерії механічному лізису. Надалі отримані лізати висушують, змішують у певних співвідношеннях та утворюють таблетований засіб. Завдяки продуктам лізису, шо містять мембрани клітин патогенних мікроорганізмів (антигени), «Ісміжен» спричиняє таку ж імунну відповідь, яку б викликало захворювання, але людина при цьому залишається здоровою.

За даними міжнародних досліджень, саме механічний спосіб лізису бактерій забезпечує  втричі більш високий імуногенний потенціал препарату «Ісміжен» порівняно з імуномодуляторами мікробного походження, отриманими шляхом хімічного лізису. До того ж засіб, виготовлений на основі 13 бактеріальних культур, на відміну від багатьох стимуляторів імунітету, має найбільш широкий спектр протимікробного захисту. Саме «Ісміжен» діє природним і абсолютно безпечним шляхом. Яким чином це відбувається?

«Ісміжен» посилює неспецифічний імунітет – сприяє фагоцитозу, активує  нейтрофіли та макрофаги. Щодо специфічного імунітету, то препарат, ніби вакцина для прийому всередину, стимулює продукцію інтерлейкіну 2, який підвищує  активність Т- і В-лімфоцитів та моноцитів, сприяє утворенню важливих  факторів імунного захисту – імуноглобулінів IgA, IgG, IgM. До речі, «Ісміжен» активує і продукцію особливих ефекторних клітин CD4 та CD8. Саме вони допомагають імунній системи  розпізнавати і запам’ятовувати патогени, які потрапили до організму, щоб якнайшвидше знищувати їх.

Отже, «Ісміжен» посилює саме ту дію, яку споживач сподівається отримати від імуномодулятора – безпечно та ефективно стимулює специфічний та неспецифічний імунітет проти найбільш розповсюджених інфекцій дихальних шляхів. Щоб прискорити одужання при таких захворюваннях, рекомендуйте включати «Ісміжен» до курсу лікування.

«Ісміжен» – просто та зручно

Лише 1 таблетка раз на добу впродовж 10 днів. Препарат слід вживати сублінгвально – таблетку розсмоктують під язиком протягом 1‒2 хвилин. Сублінгвальна таблетка – одна з найважливіших переваг «Ісміжену», адже саме такий шлях введення забезпечує негайний прямий контакт антигенів засобу з імунними клітинами слизової оболонки дихальних шляхів та швидку дію препарату.

Рекомендуйте «Ісміжен»  також із метою профілактики. Після десятиденного курсу слід зробити двадцятиденну перерву  та повторити лікування. Максимальний імунотерапевтичний ефект досягається, якщо приймати «Ісміжен» трьома декадними курсами з двома  двацятиденними перервами ‒ тобто 30 таблеток. Оскільки «Ісміжен» є безпечним, він може бути рекомендований і дітям від 2 років. Треба лише навчити батьків правильно давати ліки дитині: таблетку слід подрібнити, змочити кип’яченою водою кімнатної температури і отриману пастоподібну суміш покласти до ротової порожнини малюка.

Тож якщо  відвідувач аптеки запитує імуномодулятор, рекомендуйте «Ісміжен» – досконалий захист респіраторного тракту від мікробів!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook