эребра

Еребра® – безпечна перемога над вірусом!

Цієї весни потреба у противірусних препаратах є вищою за будь-які роки. Щодня по 100 разів на годину провізор відповідає на запит: «Що у вас є для профілактики респіраторно-вірусної інфекції?». Як превентивний захід від ГРВІ можна порадити прийом ефективних противірусних засобів з імуномоделюючою дією. Зокрема, вдалою аптечною рекомендацією є оригінальний рослинний препарат Еребра®.

эребра

Надійний бар’єр проти вірусів

Чому саме зараз противірусний препарат Еребра® варто порадити для лікування симптомів та профілактики респіраторно-вірусних інфекцій?

Аби відповісти на це запитання, роздивимося основні переваги препарату.

Отже, Еребра® – це оригінальний лікарський засіб для ефективного та безпечного лікування симптомів ГРВІ. Основна діюча речовина – таніни зі стандартизованого екстракту листя обліпихи крушиноподібної (гіпорамін екстракт сухий 20 мг). Захисний механізм, за яким «працює» гіпорамін, – формування на поверхні слизових оболонок білкової плівки. Її основою слугують білки – альбуміни слизової поверхні, пов’язані танінами з гіпораміну в щільний комплекс. Для збудників ГРВІ такий бар’єр на поверхні ротоглотки є майже неможливим. Тому реплікація вірусу припиняється, скорочуються терміни одужання, зменшуються реакції запалення.

Також Еребра® містить флавоноїди, зокрема кверцетин, який порушує роботу ферментів РНК-вірусів, завдяки яким вони проникають у клітку-мішень. У результаті порушується лавиноподібна реплікація збудників. Крім того, кверцетин характеризується м’якою цитотоксичною дією, він не знищує заражені клітини, даючи можливість організму замінити їх фізіологічним шляхом.

Таким чином, Еребра® чинить подвійну противірусну дію: з одного боку, перешкоджає потраплянню вірусів в організм, з другого, – створює умови, за яких вони не можуть розмножуватися.

Препарат є ефективним проти більшості збудників, включно з вірусами грипу А і В, аденовірусами, цитомегаловірусами, параміксовірусами, герпесом тощо.

Еребра® відмінно справляється із захворюваннями, викликаними бактеріальними агентами: під вплив препарату підпадають як грампозитивні, так і грамнегативні патогенні мікроорганізми, а також деякі види грибів, зокрема роду Candida. Антибактеріальні та протигрибкові властивості засобу сприяють значному зниженню (втричі!) ризику виникнення вторинних бактеріальних ускладнень.

Нарешті, Еребра® чинить імуномодулюючу дію і сприяє синтезу високих титрів інтерферону. Результати проведених клінічних досліджень свідчать про те, що препарат запобігає розвитку біоплівок, оскільки пов’язує слиз навколо патогенних мікроорганізмів, тим самим перешкоджає їхній адгезії до слизової поверхні, забезпечуючи доступ до них клітинам імунної системи людини.

Важливим є те, що Еребра® виготовляється цілком із природних компонентів, що забезпечує високий ступінь безпеки. Препарат випускається у зручній формі сублінгвальних таблеток, що дозволяє приймати його в будь-який час у будь-якому місці і забезпечує високу біодоступність та більш тривалий вплив активної речовини на осередок запалення. Рекомендовано для застосування в дорослих і дітей від 3 років. Для діточок більш молодшого віку таблетку можна подрібнити – щодо діючої речовини вікових обмежень майже немає. Препарат не подразнює слизові оболонки, діє природно і безпечно. За тривалого застосування не порушує нормальну мікрофлору ротової порожнини і не викликає звикання.

Два напрями дії

У розрізі актуальної ситуації прийом препарату Еребра® забезпечує такі ефекти:

  1. Чинить пряму противірусну дію щодо широкого кола збудників. Таким чином, допомагає захиститися від поширених вірусних інфекцій (грип, ГРВІ) і полегшити їхній перебіг, що сприятливо позначається на загальному стані здоров’я і здатності організму впоратися з вірусом без серйозних наслідків.
  2. Сприяє зміцненню власного імунітету людини: як відомо, у групі ризику сьогодні насамперед – люди з ослабленою імунною системою, тому її підтримка є найважливішим заходом протидії епідемії.

Саме на цьому й варто наголосити відвідувачу аптеки під час відпуску препарату.

Варіант аптечної рекомендації: «Для того щоб більш надійно захистити всю родину від вірусної інфекції, візьміть оригінальний рослинний препарат Еребра® у зручній формі таблеток для розсмоктування. Препарат активний щодо більшості вірусів, заважає інфекції проникнути в організм і водночас активізує власний імунітет. А ви знаєте, що сильнішою є імунна система людини, то менше шансів сьогодні захворіти. До того ж Еребра® чинить антиоксидантну дію, і організм швидше відновлюється після перенесеної інфекції. Препарат високо безпечний, має приємний смак какао – отже, сподобається і дорослим, і діточкам. Беріть і будьте здорові».

Еребра® – безпечне та ефективне рішення для лікування застуди!

1. Allen A. Mucus – A protective secretion of complexity // Trends Biochem Sci, 1983, 169–173.

2. Palese P., Tobita K., Ueda M., Compans R.W. Characterisation of temperature sensitive influenza virusmutants defective in neuraminidase // Virology 61,1974, 397–410.

3. Шипулина Л. Д., Вичканова С. А., Фатеева Т. В., Крутикова Н. М. Экспериментально-клиническое изучение противовирусного препарата гипорамина // Мат-лы Второго научного конгресса «Традиционная медицина: теоретические и практические аспекты». – Чебоксары. – 1996. – Ч. 1. – С. 107.

4. Бортникова В. В. Экспериментальное изучение безопасности гипорамина – нового фитопрепарата противовирусного действия / В. В. Бортникова // Биомедицина. – 2011. – № 3. – С. 106–108.

5. Дворецький Л. І.,Полевщіков А. В., Соколов А. С. Ефективність протизапальної терапії при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дорослих в амбулаторній практиці // Consiliummedicum. – 2012. – Т. 8. – № 10.

6. Солдатский Ю. Л., Онуфриева Е. К., Гаспарян С. Ф. и др. Выбор оптимального средства для местного лечения фарингита у детей // Здоровье ребенка. – 2014. – № 1 (52). – С. 105–109.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook