заощадження

Заощадливість – наше все!

Цьогорічна весна разом із сонцем та першими квітами, на жаль, «тішить» нас черговою кризою. Та якщо раніше ми вважали, що всі проблеми зосереджені в Україні, то нині змушені погодитися, що весь світ не без гріха. Але якщо виправити ситуацію ми з вами не в змозі, то пристосуватися до неї все ж варто. Тож мусимо відкласти до кращих часів витрати на розваги і зайнятися корекцією сімейного бюджету. Адже у невизначеній ситуації заощадливість – наше все!

ОВЕНовен

Взагалі-то Овен щедрий, і вміння економити – не найсильніша його риса. Але якщо цей знак поставив собі за мету вийти з кризи з найменшими витратами, мало хто зможе його зупинити. Заради бажаного результату він сам затягне пасок та ще й близьких змусить. І власноруч перевірить, чи дійсно у всіх він застібнутий на останню дірочку. Тобто про двадцяту пачку гречки «на чорний день» та намисто з туалетного паперу родичам Овна доведеться хіба що мріяти… Зате цей знак вийде з кризи без боргів, і коли інші лататимуть діряві кишені, збере родичів та піде святкувати. Ось тоді вони його й оцінять!

ТЕЛЕЦЬтелец

Телець і сам знає, як заощадити, і інших готовий навчити. Навіть у письмовій формі. Наприклад, біля вимикача варто причепити нагадування: «Чи ти не забув вимкнути світло?» Так, руки наразі слід мити довго, але ж коли чистиш зуби, хіба кубометри води мають витікати в каналізаційний отвір просто так? Отже, у скруті Телець готовий кожному надати інструкцію з використання комунальних ресурсів та навіть призначити відповідальних осіб: доньку – за світло, сестру – за воду, бабусю – за газ. Але всі ці, здавалося б, дивні нововведення Телець впроваджуватиме заради загальної користі, терпляче роз’яснюючи, що заощадження можна витратити на дещо більш корисне та навіть приємне. Наприклад, на доставку смачненького додому.

БЛИЗНЮКИблизнецы

Близнюки можуть бути як скупими, так і щедрими. Вони здатні піддатися загальній тривозі та накупити купу непотребу – у господарстві не буває нічого зайвого! А можуть щоразу замовляти собі доставку чогось приємного. Та й не лише їжі. Новий одяг, косметику, гаджети Близнюки скуповують навіть у кризу. Хіба має значення те, що в модній сукні можна прогулятися хіба що власним балконом? Зате як настрій поліпшує! А про смачну вечерю взагалі не варто сперечатися – Близнюки готові задовольнити власний шлунок навіть у борг чи кредит. Проте, поки інші сумують, цей знак продовжує жити на повну, адже не відмовляє собі в радощах. Тож чия тактика краща, покаже час…

РАКрак гороскоп

Рак заощаджує лише на тому, без чого, на його думку, справді можна обійтися. Оті самі сукні, на які витрачаються Близнюки, з точки зору Рака, лише крадуть місце у шафі. Та й взагалі не на часі. А от хороший гаджет в епоху життя онлайн – засіб першої необхідності, навіть, якщо коштує чимало.

Тож, працюючи вдома, Рак не псуватиме зір біля пошарпаного монітору. І на саморозвиток грошей не пошкодує, ні для себе, ні для родичів. До речі, на смачній та коштовній їжі цей знак теж не вважає за потрібне економити. А все інше почекає до кращих часів!

ЛЕВлев гороскоп

Леви не розуміють, який стосунок до них може мати якась там криза. Ні, вона, звичайно, існує десь навколо, але ж не в них… Все погано, всі страждають? То інші страждають – Лев насолоджується. Так хотілося просинатися пізніше, відпочивати більше… Майже виходить, якби ще діти не турбували! Але ж яка чудова можливість навчити тих дітей англійської або французької. Раніше тікали до друзів, а тепер змушені прислухатися до батьківських бажань. Тож Лев із радістю витрачається на онлайн-курси, часом старається навіть занадто – малеча не встигає! І себе, коханого, цей знак завжди готовий потішити приємним, приблизно, як Близнюки, тільки подарунки для себе Лев обирає коштовніші.

ДІВАдева гороскоп

Діва грошей дарма не витрачає. Навіть у найкращі часи. Тому у фінансову скруту цей знак потрапляє вкрай рідко. Ледве відчувши, звідки дме вітер поганих змін, Діва вживає усіх заходів для того, щоб буревій її оминув. Тобто продуктів купує рівно стільки, щоб вистачило на здорове, повноцінне харчування. Оновлення гардеробу відкладає на майбутнє. Замовляє найнеобхідніше в аптеці – щоб не лише температура або головний біль не застигли зненацька, але й геморой та розлад шлунка не зіпсували настрою найпередбачливішій представниці зодіаку. Заощадливо користується світлом та газом. І головне– знаходить купу можливостей додатково заробити. Тож кому криза, а Діві – просто рідна мати!

ТЕРЕЗИвесы гороскоп

Терези терпіти не можуть приймати важливі рішення наодинці. Тож коли труднощі застають їх зненацька, вважають за краще порадитися з близькими. «Давайте все обговоримо і разом вирішимо, – звертаються до рідних Терези. – Як бюджет ділитимемо?» Поки перелякані родичі переглядаються між собою, вирішуючи, чиї потреби насамперед слід урізати, Терези можуть відповідально заявити: «Всі!» Крім, звісно, їхніх, Терезів, важливих бажань. Адже вони давно були заплановані. Тож сядемо на крупи, але новенькі кросівки відкладати на завтра не будемо, оскільки найближчим часом вони таки подорожчають. Криза ж!

СКОРПІОНскорпион гороскоп

Скорпіони у кризових ситуаціях вважають за потрібне заощаджувати, але роблять це не зовсім логічно. Якщо цей знак має обмаль грошей для купівлі продуктів, він, найімовірніше, замовить їжу в найближчому ресторані. Знаєте чому? Просто, за його логікою, це дозволяє економити на світлі, газі та воді, адже готувати вдома не доведеться. Розмірковуючи в тому ж напрямку, цей хитрун, замість прибирання власноруч, із задоволенням звернувся б до клінінгової компанії, адже побутова хімія в них своя. Але кажуть, що зараз це небезпечно, тож доведеться вмикати пилосос, знищувати бруд та пил і чистити кахлі. Яке ж нерозумне розбазарювання грошей!

СТРІЛЕЦЬстрелец гороскоп

Стрілець може бути заощадливим, варто лише навчитися не робити імпульсивні покупки. Навіть якщо всі навколо щось купують. Навіть якщо сусідка зосереджено піднімає на шостий поверх дві торби кам’яної солі. Подумайте, скільки років вона ту сіль їстиме! Навіть якщо із гречкою, яку тягла позавчора. Тож думайте і не купуйте зайвого. А завдяки різноманітним здібностям більшість Стрільців легко можуть відшукати собі підробіток онлайн. Тож за розумного ставлення до грошей поціновувачі лука та стріл переживуть кризу без проблем.

КОЗЕРІГкозерог гороскоп

У Козерогів усе навпаки. Вони і в найкращі часи були не надто щедрими, а під час кризи і поготів… Розмірковуючи над можливими ризиками, Козеріг створює справжню антикризову стратегію. Починає, як і належить, з визначення мети, потім переходить до планування, а результатом цієї бурхливої діяльності є впровадження заходів протидії противнику з урахуванням обставин, що постійно змінюються. До речі, антикризові заходи за Козерогом – це просто надзвичайний стан у власній квартирі. Оскільки розраховано й обмежено все, то проіснувати, так би мовити, у власному коконі Козеріг та його родина можуть доволі довго. Ще й заощадити на майбутнє, коли заблищить світло наприкінці тунелю.

ВОДОЛІЙводолей гороскоп

Водолій стурбований долею людства і часто не помічає, що коїться в нього під носом. І поки він співчуває всім стражденним і ламає голову, як їм допомогти, кинута напризволяще родина витрачає гроші на що завгодно. У них на порядку денному власні справи, і якесь невимкнене світло не має з ними нічого спільного. Якщо серед найближчого оточення Водолія не знайдеться самовідданого «ботана», який візьме на себе суворий облік та контроль за видатками, Водолію та його команді згодом буде несолодко. Але ж зірки попереджають, прислухаєтеся – все буде добре!

РИБИрыбы гороскоп

Риби доволі легко вміють заробляти, але витрачати зароблене – справжній талант цього знаку. Риби взагалі не вміють заощаджувати! Тож віддаючи належне такій своїй рисі, вони залишають собі власні мрії, а контроль за рахунками та закупками воліють перекласти на інші плечі. Нехай тим займається будь-який дорослий член сім’ї, який уміє рахувати краще за Риб. До речі, щоб потім звинувачувати його в тому, що ця зла людина не дає купити бідолашній Рибці таку необхідну коробку цукерок чи пляшку шампанського. Це ж найнеобхідніші антидепресанти під час кризи!

гроші


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook