AstraZeneca

Фармкомпанія AstraZeneca продовжує допомагати Україні під час війни

Фармацевтична компанія АстраЗенека продовжує підтримувати систему надання медичної допомоги в України не лише ліками, а й фінансово.

Про це повідомляє пресцентр компанії.

У останні місяці компанія зосередила свої зусилля на втіленні проєктів цільової фінансової допомоги для закупівлі пріоритетного устаткування для медичних закладів, а також на безоплатній передачі сучасних ліків закладам охорони здоров’я у різних областях України.

Загалом, з літа 2022 року АстраЗенека втілила 4 нових проєкти на підтримку України:

  1. У співпраці з НДО «Free Ukraine» АстраЗенека надала фінансову підтримку для потреб Міністерства охорони здоров’я України у сумі понад 250 000 доларів, яка була використана для закупівлі 5 евакуаційних автомобілів «Тойота». Ці швидкісні, повнопривідні транспортні засоби оперативно доставлятимуть медичні бригади на місця, забезпечуючи умови для швидкої евакуації потерпілих.
  2. Компанія перерахувала 500 тисяч доларів в межах національної платформи UNITED24 для державної закупівлі реанімобілів (машин швидкої допомоги).
  3. За ініціативи МОЗ України та у партнерстві з Yellowblue Force Foundation компанія зробила внесок у сумі майже 2 000 000 гривень на підтримку безперебійного енергозабезпечення. Кошти були використані для закупівлі 5 дизельних генераторів різної потужності, які забезпечуватимуть 5 лікувальних закладів резервними джерелами електроживлення.
  4. Результатами одного з проєктів гуманітарної допомоги загальною вартістю майже 170 000 доларів США можуть наразі скористатись пацієнти із серцевою недостатністю та цукровим діабетом 2 типу: 46 спеціалізованих лікарень у різних областях України отримали 3165 упаковок інноваційного лікарського засобу Форксіга 10мг (Дапагліфлозин). Також, між 11 закладами охорони здоров’я було розподілено 1410 упаковок сучасного лікарського засобу Брилінта 90мг (Тикагрелор) для надання медичної допомоги пацієнтам з інфарктом міокарда. Наразі завершено 3 послідовні транші постачання цих препаратів в межах проєкту. Попереду новий транш з лікарськими засобами на суму понад 100 000 доларів США, що допоможуть задовольнити нагальні потреби.

Джерело: AstraZeneca


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook