Фармкомпанія Takeda побудує в Японії завод з виробництва препаратів на основі плазми крові

Компанія Takeda оголосила про розширення свого виробничого потенціалу на місцевому ринку.

Представники компанії заявили, що у Японії запрацює новий завод з виробництва препаратів на основі плазми крові, що допоможе збільшити обсяг виробництва препаратів та забезпечити їх якість та доступність для пацієнтів.

Компанія планує інвестувати майже 764 млн доларів США у будівництво нового заводу, який буде розташований в місті Осака (Японія).

Очікується, що новий завод почне працювати не пізніше 2030 року.

У компанії заявили, що нове підприємство буде побудовано за найвищими міжнародними стандартами виробництва та включатиме новітню автоматизацію, а також передові цифрові технології.

За словами представників компанії, новий завод сприятиме подальшому розвитку фармацевтичної галузі в Японії та забезпечить максимальну якість та доступність лікарських засобів для пацієнтів.

Президент Takeda Japan Pharma Business Unit Мілано Фурута сказав: «Takeda постачає препарати на основі плазми для пацієнтів у Японії протягом понад 70 років. Ця нова інвестиція посилить нашу здатність забезпечувати цими ліками зростаючій кількості пацієнтів у Японії та людей в усьому світі».

Джерело: Pharmaceutical Technology


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook