Лікарі, фармацевти та психологи: найзатребуваніші професії у Києві

У Києві на сьогодні найбільший попит роботодавців спостерігається на лікарів, фармацевтів, психологів, вчителів, інженерів.

Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

Зазначається, що на початку листопада 2022 року в базі даних Київського міського центру зайнятості налічувалося 3,7 тисячі актуальних вакансій.

Найзатребуваніші вакансії столиці

Високим попитом користуються у роботодавців представники найпростіших професій. Найбільш затребувані робітники з комплексного прибирання будинків, прибиральники службових приміщень, двірники, укладальники-пакувальники, вантажники, підсобні робітники, кур’єри.

Залишається високим попит на кваліфікованих робітників з інструментом (швачки, слюсарі-сантехніки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів) та на фахівців з досвідом роботи (сестра медична (брат медичний) і сестра медична (брат медичний) з дієтичного харчування, бухгалтер, асистенти вчителя та фармацевта, вихователь, інструктор з фізкультури, електрик дільниці).

Серед працівників сфер торгівлі та послуг затребувані соціальні робітники, продавці продовольчих товарів, кухарі, продавці-консультанти та охоронники. Серед робітників з обслуговування устаткування – водії автотранспортних засобів, трактористи, токарі, машиністи насосних установок, фрезерувальники, оператори  верстатів з програмним керуванням.

На одне вільне робоче місце претендують 3 безробітних (рік тому – 1 особа). Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед технічних службовців, де на одну вакансію претендують 27 осіб, службовців та керівників – 17, професійних фахівців – 4.

Джерело: Київський міський центр зайнятості


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook