Фармацевтична компанія Sanofi знизить ціни на інсулін на 78%

Нещодавно в компанії заявили про плани знизити ціни на інсулін в США на 78%. Нові ціни почнуть діяти з наступного року.

За даними Американської діабетичної асоціації, близько 8,4 мільйона з 37 мільйонів людей із діабетом у США використовують інсулін. Це зниження цін є важливим кроком для забезпечення доступності інсуліну для людей з діабетом.

Відповідно до закону США, фармацевтичні компанії зобов’язані знижувати кошти за програмою Medicaid, якщо щорічне зростання цін на ліки випереджає інфляцію. Закон обмежив максимальні виплати за ціною ліків, але це обмеження буде знято в січні 2024 року.

“Санофі вважає, що ніхто не повинен боротися за оплату інсуліну,  і ми пишаємося нашими постійними діями щодо покращення доступу та доступності для мільйонів пацієнтів протягом багатьох років. У червні 2022 року ми випустили на ринок біологічний препарат Lantus без бренду за ціною на 60 відсотків нижчою за прейскурантну ціну Lantus, але, незважаючи на цей новаторський підхід до низької ціни, система охорони здоров’я не змогла ним скористатися через властиві структурні проблеми. Нам приємно бачити, що інші об’єднують наші зусилля, щоб допомогти пацієнтам”, – сказав Олів’є Богійо, голова підрозділу медичних препаратів США, Санофі.

Раніше ми писали, компанія Eli Lilly знизила ціни на інсулін на 70%, а компанія Novo Nordisk – на 50-75%.

Джерело: Reuters


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook