День народження скоро?

Відсвяткувати дитячий День народження влітку видається, на перший погляд, доволі нескладним завданням, але коли розпочинається процес організації, то обрати оптимальний варіант непросто.

Найлегше, напевно, зібрати компанію і вирушити на природу: посмажити шашлик, пограти в бадмінтон, волейбол, твістер, натренувати легені, надуваючи кульки тощо. Є змога досхочу набігатися та емоційно підзарядитися. Але батькам навряд вдасться розслабитися, адже за дітворою необхідно наглядати й постійно виконувати роль незалежного арбітра, бо тут не буває без суперечок і змагань «хто перший». Гарним варіантом-доповненням на кілька годин може стати запрошення аніматора-ведучого, особливо для дошкільнят та молодших школярів. Непосиди стовідсотково будуть активно зайняті чи то у квесті, чи то в майстеркласі – все можна креативно продумати відповідно до вподобань та захоплень дитини. Так, звісно, збільшиться бюджет, проте дорослі зможуть трохи відпочити. Як то кажуть, за все треба платити, а за спокій тим паче. Іншим планом дій може стати поїздка з друзями дитини в так звану «Дитячу кімнату» до одного із розважальних центрів (у Києві – KidsWill, «Кідландія» – місто професій), де вже все для непосид буде організовано на найвищому рівні – і тематичну розважальну програму з аніматором, і атракціони, і солодкий стіл із супер-тортиком. Батьки відпочивають на повну, але, звісно, вартість буде вдвічі, а той утричі вищою за перший варіант. Це такий собі All Inclusive на дитяче паті). Або ще екстремальніше можна вигадати − вибратися гуртом в аквапарк – чим не варіант? Там також взяти в оренду аніматорів і розважатися на водних атракціонах хоч цілий день, бо для дітей водні розваги – це завжди круто, невгамовно весело, і зупинити їх там буває доволі складно. Зате батькам легко влаштувати свою програму відпочинку паралельно.

Не забудьте оформити тематичні запрошення. Приміром, на листівки можна навіть наклеїти варіанти подарунків для вашої дитини – це допоможе вгодити її очікуванням. Та й гостям не треба буде довго заморочуватися, що обрати.

Варто розглянути ще один дуже цікавий варіант – влаштувати для дітвори (від 3-х років) кулінарний майстер-клас в одному із закладів харчування вашого міста. Зараз майже кожна мережа кафе чи піцерій пропонують такі цікаві кулінарні шоу на дні народження, що й дорослому очей не відвести від цього дійства. На вибір – випікання піци, приготування морозива, шоколадна майстерність тощо. Свято під лозунгом «На день народження отримай нову професію!», як на мене, сприймається дітьми на ура! І за вартістю в більшості випадків виходить нижче за варіант All Inclusive.
Різновидів гулянь ми вам трохи підібрали, обирайте ті, до яких душа тягнеться і можливості гаманця. У кожному з варіантів можна підібрати як найбільш доступне святкування, так і дещо з розширеною програмою.

І ще! Доречно підготувати піньяту! Ця традиція прийшла до нас із Заходу і зараз набуває популярності в Україні. Піньята – це така велика підвісна штукенція круглої або будь-якої іншої форми, яка наповнена різними дрібними сюрпризами та цукерками. Її розбивають битою або іншою палицею із зав’язаними очима всі діти по черзі. Традиційно піньяту виготовляють з пап’є-маше, але є корисний лайфхак – зробити її з великої надувної кульки, а якщо не буде розбиватися, то хтось із дорослих зможе допомогти чимось гостреньким саме в той момент, коли битиме іменинник.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/