Дефіцит вітаміну С провокує симптоми депресії

Дефіцит вітаміну С провокує симптоми депресії

Правильний підбір та регулярний прийом вітамінів дозволяє покращити фізичний стан та зменшити прояви емоційної нестабільності.

Експерти, як правило, називають кілька можливих причин, чому час від час з’являється поганий настрій. Але однією з головних вважається нестача вітамінів в організмі.

В дослідженні, результати якого опубліковані на сайті BMC Psychiatry, йдеться: «Дефіцит вітаміну С може зустрічатися частіше, ніж прийнято вважати». Нові дані свідчать, що дефіцит вітаміну С пов’язаний з поганим настроєм та когнітивними ефектами.

Фахівці клініки Майо заявляють, що пацієнти, у яких рівень вітаміну С нижчий за норму, повідомили, що їх настрій покращився після прийому аскорбінової кислоти. Крім того, на сайті клініки зазначено, що люди, які не мають дефіциту цього вітаміну, можуть покращити настрій і знизити «рівень занепокоєння» після його прийому.

Національна служба охорони здоров’я Великобританії також попереджає, що люди, які палять, мають більший ризик, оскільки куріння знижує кількість вітаміну С в організмі. Також, як зазначають експерти, нестачу цього вітаміну можуть відчувати діти та люди похилого віку.

Нагадуємо, вчені дали поради, які допоможуть прожити на 10 років довше.

Джерело: Еxpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook