Чи потрібно пити багато води

Чи потрібно пити багато води для здоров’я шкіри – б’юті-експерт дала дієві поради

Шкіра захищає органи від зовнішніх подразників, а також підтримує температуру тіла й водний баланс. Існує думка, що для того, аби підтримувати пружність та здоров’я шкіри, потрібно пити вдосталь води.

Поради щодо догляду за шкірою в домашніх умовах дала засновниця бренду косметичної продукції Deyga Organics Арті Регурам.

Згідно з її слів, зневоднення в організмі може мати безпосередній вплив на еластичність шкіри. Зволожена шкіра виглядає пружною і свіжою, суха – виглядає тьмяною, а пори стають помітнішими. Недостатнє споживання води може спричинити трансепідермальну втрату води, яка викликає передчасне старіння.

Навіть якщо людина випиває достатню кількість води, не потрібно відмовлятися від нанесення крему на шкіру. Оскільки шкіра вимагає зволоження як усередині, так і зовні. Вода не може задовольнити потребу у зволоженні зовнішніх шарів шкіри.

Б’юті-експерт також наголошує, що питна вода виводить токсини, які можуть зашкодити зовнішньому вигляді шкірі.

Якщо пити воду вдосталь, це допоможе підтримувати температуру тіла і запобігати шкірним висипанням. Експерт радить обов’язково пити багато води, щоб уникнути будь-яких видів висипу або запальних захворювань шкіри. Багато людей помічають позитивні зміни, коли випивають щонайменше 7-8 склянок води на день.

Раніше ми писали, чи справді рисова вода допомагає у зростанні і зміцненні волосся.

Джерело: HealthSite

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook