Becutan Kids Vits – про дитячий імунітет з перших вуст!

Вітаю, я Арчі! Я можу допомогти вашому малюкові підвищити імунний захист природним шляхом. Ви, мабуть, замислилися, що я таке? Через мій образ відомий європейський виробник – фармацевтична компанія «Алкалоїд АД Скоп’є» – хоче донести до вас інформацію про склад дієтичної добавки Becutan Kids Vits Мультиімуно («Бекутан Мультиімуно»), що містить основні імунотропні вітаміни та мікроелементи, а також Lactobacillus rhamnosus GG, найбільш вивчену лактобактерію за останні 30 років. Як саме ці активні компоненти впливають на імунну систему дитини, і чому їхній прийом доцільний також під час розладів ШКТ? Зараз усе поясню!

Бекутан Мультиімуно

«А чому, Арчі, ти такий зелений?» – спитаєте ви. Тому що вміст саше «Бекутан Мульти­імуно» складається з природних для організму речовин, є лише підсолоджувач та аромат апельсину, аби дитинці було смачно. До речі, завдяки грамотно підібраному складу та високому профілю безпеки цей комплекс можна приймати малюкам від 1 року.

«А що це на тобі за лицарські обладунки?» – знову цікавитеся ви. Це спосіб показати, що «Бекутан Мультиімуно» стоїть на захисті імунної системи, зміцнює її завдяки наявності в складі вітамінів, мінералів та пробіотика.

До складу входять вітаміни А, С, D, Е, B6, фолієва кислота та цинк, що сприяють підвищенню загальних імунних сил організму. Пробіотичні штами Lactobacillus rhamnosus (LGG) своєю чергою стоять на варті здоров’я кишкової мікрофлори.

«Зачекай, але ж ми знаємо, що пробіотики та вітаміни з мінералами не варто зберігати разом, через неправильне сусідство вони можуть втратити свої корисні властивості!» – чую я грамотне заперечення. Можуть, так! Саме тому вміст «Бекутан Мультиімуно» розділено на два саше, що розчиняють у воді або іншій рідині кімнатної температури – наприклад, його можна додати до молока, соку або йогурту. Таким чином, активні компоненти зберігаються окремо, і лише в момент прийому вони змішуються, аби забезпечити максимальний ефект у дитячому організмі.

«Добре, тоді інше запитання: до чого тут пробіотик?» – каже хтось. Обожнюю цю тему! Чи знаєте ви, що кишківник у своїй слизовій оболонці містить приблизно 80 % усіх імунних клітин організму? А що 25 % слизової оболонки кишківника складається з імунологічно активної тканини і клітин? Кожен метр кишківника містить 1010 лімфоцитів [1], які є «солдатами першої лінії» для імунної системи.

Мікрофлора кишківника, що складається переважно з біфідо- та лактобактерій, активує й місцевий імунітет кишечника, й імунну систему всього організму [1, 2].

Тож під цим кутом дисбіоз кишківника можна розуміти як імунну дисфункцію. Адже коли кількість біфідо- та лактобактерій скорочується, і у флорі кишківника починають переважати умовно-патогенні штами, це призводить до структурних змін слизової оболонки, прориву захисного кишкового бар’єру, що своєю чергою сприяє пригніченню всієї імунної системи [2, 3].

А ми знаємо, що наразі, з настанням тепла, продукти харчування частіше псуються, раціон і дорослих, і дітей змінюється відповідно до сезону, на столі з’являються незвичні страви. У зв’язку з цим до аптеки часто звертаються батьки із проблемою розладів у роботі ШКТ в дитини. А вони неминуче призводять до кишкового дисбіозу. Таким чином, «Бекутан Мультиімуно», що окрім вітамінів та цинку містить ще й надійний, добре вивчений пробіотик, можна порадити і для загального зміцнення імунітету, і окремо – для корекції стану мікрофлори кишківника.

«А хіба немає інших дієтичних добавок з таким самим складом? Мабуть, ще й дешевше!» – іноді чую і такі сумніви. Не хочу хвалитися, але на цей час склад «Бекутан Мультиімуно» – унікальна комбінація специфічного набору імунотропних вітамінів та мікроелементів з пробіотиком LGG, що необхідні для формування та функціонування імунітету. Тож, ні, повних аналогів немає, а за ціною бренд доступний.

Скрипти продажів

Скрипты продаж

Отже, тепер, коли я все вам розповів, наведу приклади, як запропонувати «Бекутан Мультиімуно» відвідувачам аптеки.

Becutan Kids Vits Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячому імунітету!

1.  Копанев Ю. А. Взаимосвязь функции местного иммунитета и микробиоценоза кишечника, возможности иммунокоррекции дисбактериоза // Лечащий врач. – 2009. – № 9.
2.  METACARDIS, 2012 р.
3.  Metagenomics of the Human Intestinal Tract, 2010 р.
4.  Листок-вкладиш Becutan Kids Vits Мультиімуно.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook