знаки зодіаку у навчанні

Зодіак у школі

Старанний учень або розбишака, відмінник або прогульник, шанувальник математики чи фанат фізкультури – усе це певною мірою залежить від дати народження. Принаймні зірки в цьому впевнені та навіть готові поділитися з батьками деякими секретами про їхніх школярів.

ОВЕНовен

Невгамовний Овен і в школі поводиться так само. Ставши учнем, він хіба що перші декілька днів вивчає ситуацію, а далі починає діяти на власний розсуд. Надлишок енергії, яка накопичується всередині маленького створіння, шукає вихід і знаходить його не завжди там, де б хотіли батьки і вчителі. Так, Овен може старанно вчитися, проте стабільність у навчанні цьому знакові не притаманна. Адже він воліє вивчати лише те, що його цікавить. А вподобання Овна змінюються швидше, ніж примхлива погода – сьогодні йому подобається математика, завтра – співи, а післязавтра – іноземні мови. Тож шкільні оцінки Овна дивують різноманітністю – від відмінних до найнижчих, хоча діткам, народженим під цим знаком, навчання дається легко! Щодо стосунків з однолітками – тут у малого Овна все просто: він товариський, проте образити себе не дасть. Добро має бути з кулаками!

ТЕЛЕЦЬтелец

Маленькі Тельці гризуть граніт науки без фанатизму – їхнє життєве кредо «Тихіше їдеш – далі будеш». Улюблений предмет школярів-Тельців зовсім не мова або хімія, в навчальному процесі цим дітям найбільше подобається велика перерва. Однак вчителі Тельців люблять, адже вони здебільшого слухняні та поступливі. Народжених під цим знаком часто обирають старостою класу або доручають інші важливі шкільні справи – маленькому «начальнику» керування до вподоби. Тим не менш, популярності серед однокласників посада не додає і Тельці вкрай рідко стають справжніми, а не лише формальними лідерами. Проте зберігають з однолітками добрі стосунки, намагаючись уникати конфліктів. І лише згодом, подорослішавши, навчаються демонструвати оточуючим справжню телячу впертість. Але це вже інша історія!

БЛИЗНЮКИблизнецы

Близнюки ідуть до школи із задоволенням – там стільки нових друзів! Та й навчання Близнюкам цікаве – діти, народжені під цим знаком, обожнюють дізнаватися щось нове. Їхній допитливий мозок потребує інформації, ніби голодний шлунок – їжі. Тому Близнюки схоплюють все «на льоту», хоча засвоюють лише частину, адже «в одне вухо зайшло, а з іншого вийшло» – це саме про них. Отже, щоб потенційно талановитий учень розкрив себе по-справжньому, доведеться навчити його концентруватися на певних завданнях і доводити їх до кінця. До речі, доволі амбітних Близнюків нескладно цим зацікавити – бажаючи стати першими, вони здатні здолати будь-які перешкоди. У стосунках з учителями та друзями Близнюки привітні та товариські, проте, піднявшись не з тієї ноги, можуть псувати настрій іншим. Ображатися немає сенсу – у представників цього знаку з дитинства «сім п’ятниць на тижні!»

РАКрак

Для чутливого Рака школа – справжнє випробування. «А що як учителям не сподобаюся? Якщо з мене кепкуватимуть?» – міркує малий, для якого вкрай важливі відчуття комфорту та безпеки. І тут багато чого залежить саме від учителів. Предмети, що веде улюблений вчитель, стають улюбленими предметами Рака-школяра. Однак, якщо педагог хоч раз дозволив собі глузування або різке зауваження в його бік, Раченя втрачає цікавість до його уроків. Настільки, що може взагалі відмовитися на них ходити. На щастя, таке трапляється нечасто – щоб уникнути неприємних ситуацій, малий Рак намагається добре вчитися. Коло друзів у нього доволі вузьке – до свого втаємниченого внутрішнього світу навіть діти-Раки чужих не пускають. І списувати в себе не дозволяють: його досягнення мають належати лише йому!

ЛЕВлев

Леви з дитинства потребують сцени та глядачів, а школа – ще той театр, тож Левеня завжди йде туди із задоволенням. Ледь отримавши статус учня, він починає створювати навколо себе фан-клуб, до якого, до речі, чимало однокласників з радістю долучаються. А ті, хто не долучився, вважають малого Лева задавакою. Левеня не ображається, адже, на його думку, такий імідж тільки підтверджує його неординарність. Вчиться дитинча царської крові непогано, проте не рівно – заважають лінощі, що притаманні всім «котячим». Однак, коли Левеня на чомусь знається краще за інших, залюбки допомагає друзям – підказує або дозволяє списати. Правда, робить це дещо зверхньо, але тут нічого не зміниш, народжені під королівським знаком змалку почуваються принцами!

ДІВАдева

Усі знають, що Діви надзвичайно працелюбні. Маленьких Дів це теж стосується – жодні труднощі їх не лякають. Навпаки, для народжених під цим знаком складні завдання – можливість продемонструвати свої здібності та знайти найбільш ефективний… ні, радше ефектний спосіб вирішення задачі. Нехай знають, хто в класі найрозумніший! До того ж Діва дуже наполеглива. Якщо однокласники та вчителі не одразу розпізнають у ній найкращого учня класу (або й школи!), вона доводитиме це щодня, допоки її лідерство не визнають остаточно. Хоча вчителі прихильні до Дів не лише за старанність у навчанні – з поведінкою в цього знаку теж немає проблем. Правду кажучи, в однокласників «дівоча» слухняність захвату не викликає, вони вважають представників цього знаку нудними. Однак самих Дів це не надто хвилює, вони з дитинства знають, чого хочуть. А на шляху до мети не має значення, що думають інші…

ТЕРЕЗИвесы

Терези – найбільш товариський учень у класі. Вони охоче ходять до школи, тому що саме тут можуть втамувати свою безмежну жагу спілкування. Їм навіть думається ліпше, коли є можливість поділитися власними міркуваннями з кимось іншим. Це особливо помітно, коли Терези дорослішають – представники цього знаку надзвичайно ефективні під час мозкового штурму. Проте існують і певні складнощі – Терези швидко стомлюються. І якщо в школі їх заохочує до роботи вчитель, то під час виконання домашніх завдань маленькі Терези намагаються маніпулювати дорослими. Сумний погляд, сльози в очах: «Мамо, чи не розв’яжеш задачу за мене?» І поки батьки чаклують над алгеброю або хімією, малий провокатор мчить до друзів – йому знову бракує спілкування!

СКОРПІОНскорпион

Як будь-який непізнаний об’єкт, що потребує ретельного дослідження, школа приваблює Скорпіона. Тут його цікавить усе – стосунки з дітьми і дорослими, навчальний процес і майже всі шкільні предмети. Пізніше, вже в старших класах, народжені під восьмим знаком зодіаку розставляють пріоритети та вивчають лише те, що їм подобається. А на початку шкільного шляху маленький дослідник намагається з’ясувати сутність будь-якого явища. Чому дме вітер і падає дощ, що ховається всередині смартфону і як реагуватиме однокласниця, якщо до її рюкзака підкласти жабу… Навіть домашні завдання Скорпіона не дратують – йому подобається засвоювати нову інформацію. Вчителі часом навіть побоюються школярів-Скорпіонів – здається, що малюк просто марнує час за партою, оскільки знає більше за педагогів…

СТРІЛЕЦЬстрелец

Активні та допитливі, Стрільці дуже люблять вчитися. Але з дисципліною в цього знаку проблеми з дитинства, Стрілець – типовий представник відмінника-розбишаки. Він не сприймає обмежень, правил та розпорядку – пошматований одяг, розмальовані підручники, зім’яті зошити та купа непотребу в рюкзаку для Стрільця – норма. З домашніми завданнями маленький бешкетник вправляється за лічені хвилини, до того ж без помилок. Проте естетикою в його зошитах і не пахне – роботи більше нагадують неоране поле ніж домашню роботу відмінника. Годі й говорити, що з учителями в діток-Стрільців доволі складні стосунки, проте серед однолітків вони завжди мають авторитет.

КОЗЕРІГкозерог

Знайти Козерога серед шкільних аутсайдерів майже неможливо. Діти, народжені під цим знаком, сумлінні та працьовиті практично з пелюшок. Коли Козеріг йде до школи, стає ще більш серйозним – серед шкільних предметів немає такого, якому б він не приділяв уваги. Навіть фізкультура не виняток! Тому не дивно, що вчителі його цінують. Щодо поведінки, то здебільшого і тут – жодних проблем, адже малий Козеріг настільки зайнятий, що просто не має часу на дурниці. Він відвідує гуртки та секції й завжди воліє знати більше, ніж вимагає шкільна програма. Так, однокласники часом вважають його занудою та нагороджують несимпатичними прізвиськами на кшталт «ботана». Але ж сміється той, хто сміється останнім – підростемо й побачимо!

ВОДОЛІЙводолей

Водолії-школярі зазвичай тихі і доброзичливі, тож учителі не матимуть з ними проблем. Ну, майже не матимуть – на уроках малий Водолій ловитиме гав, малюватиме, мріятиме, заглядатиме до телефона – тобто займатиметься чим завгодно, окрім самого уроку. Але нікому не заважатиме. Просто на стандартних уроках творчій натурі одинадцятого знаку нудно, а вроджені інтелектуальні здібності дозволяють слухати вчителя в пів вуха – цього достатньо, щоб засвоїти шкільну програму. Отже, з Водоліїв виходять якщо не старанні учні, то принаймні школярі з хорошою успішністю. До того ж вони дуже комунікабельні й мають безліч друзів як у класі, так і поза школою. На товаришах Водолій випробовує свої креативні здібності, влаштовуючи витівку за витівкою. Тому не дивуйтеся, якщо він зірве урок, запропонувавши класу дещо більш цікаве, ніж фізика або англійська, – водяні знаки періодично влаштовують оточуючим шторм. Тож радійте, що не цунамі!

РИБИрыбы

Про те, що Риби – мрійники, вчителі знають. Однак щоразу дивуються, коли бачать, як мала Рибка «поринає у себе» просто посеред уроку. Змінити цю рису характеру практично неможливо – яке народилося, таке й пригодилося! Свою відмінну або хорошу оцінку Риба все одно дістане – багата фантазія та харизма дозволяють їй виплутатися з найскладнішої ситуації. Тому діти, народжені під сузір’ям Риб, непогано вчаться, не докладаючи до того особливих зусиль. Проте, як і Стрільці, терпіти не можуть правил та обмежень – якщо на уроці їм не цікаво, жодні докори сумління не заважатимуть Рибам прогуляти такий урок. Адже Риби плавають лише там, де хочуть!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook