Придбання ліків в аптеці

Заказати доставку на дом або забрати ліки з аптеки: що найчастіше обирають українці?

Компанія Gradus Research провела дослідження, метою якого було визначити, як українці купують ліки: замовляють доставку кур’єром чи забирають своє замовлення з аптеки.

Згідно з результатами дослідження, найбільш популярним способом придбання ліків є безпосередній візит до аптеки (81%) та попереднє бронювання на сайті і отримання замовлення в аптеці (61%). Замовляли ЛЗ з доставкою додому через інтернет лише 15% українців.

Основними причинами користування послугою бронювання лікарських засобів через інтернет та отримання їх в аптеці є зниження ціни завдяки ранньому бронюванню (70%) та можливістю порівнювати ціни з іншими аптеками (65%).

Мотивацією для замовлення ЛЗ через інтернет з доставкою додому українці вважають зручність використання цього способу під час хвороби (50%) та можливість зробити замовлення в будь-який час доби (40%).

Відсутність потреби у бронюванні через постійну наявність в аптеці потрібних ліків (34%) та вподобання робити замовлення самостійно безпосередньо в аптеці (27%) – є основними бар’єрами використання послуги бронювання ЛЗ через інтернет.

Також українці не бажають замовляти ліки через інтернет з доставкою додому через додаткову оплату за цю послугу (46%).

Нагадуємо, раніше було проведене дослідження, яке виявило, що глобальне споживання антибіотиків збільшилося на 46% з 2000 року.

Джерело: Фармацевтична компанія «Дарниця»


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook