что делать, когда нет энергии

Якщо підсіли батарейки. Як знаки зодіаку відновлюють втрачену енергію

Чи знайоме вам відчуття, коли попереду безліч справ, а сил для роботи бракує майже з самого ранку? І щодня це повторюється. Як уникнути виснаження і тривалий час залишатися енергійним? У кожного знака зодіаку є свої рецепти відновлення внутрішніх резервів, часом доволі кумедні.

ОВЕНовен

Овен – трудоголік, тому не дивно, що він часто втомлюється. Проте релакс на м’якому дивані не приносить йому бажаного відновлення. Народжені під першим знаком влаштовані так, що відпочити їм допомагає лише бурхлива діяльність. Коли вагон невідкладних справ мчить на Овна на повній швидкості, намагаючись розчавити, той навіть радіє, адже для цього знака нещадний цейтнот є звичайною підзарядкою потужних життєвих акумуляторів. Якщо ж замість вагона важливих завдань у наявності лише маленький візочок, тікаючи від нудьги, Овен знаходить чим себе зайняти – влаштовує ремонт, косметичний або навіть капітальний, генеральне прибирання, переставляння меблів… Справжній Овен завжди при ділі й не розуміє чужих скарг на брак часу та сил – у нього всього вдосталь. Він навіть готовий з ким-небудь цим багатством поділитися, проте ніхто не просить!

ТЕЛЕЦЬтелец

Переважну частину свого життя Тельці працюють не покладаючи рук. Народжені під цим сузір’ям звикли домагатися всього власними силами, отже, довго не зважають на втому. Терпіння – одна з головних чеснот Тельців, але й воно не безмежне. І лише тоді, коли Телець падатиме з ніг, він, нарешті, наважиться увімкнути «паузу». На відміну від Овнів, для яких марафонський забіг або поклейка шпалер – відпочинок, Тельці воліють накопичувати сили за класичною схемою – ніжаться в ароматній ванні, гріються на сонечку або влаштовують собі свято шлунка. З тортиками, тістечками й цукерками. За деякий час такий варіант релаксації може дещо змінити параметри Тельця, але він не засмучується. Адже почувається сповненим енергії, а це – найголовніше.

БЛИЗНЮКИ

близнецы

Близнюки знають безліч способів «підзарядитися», тому зовсім не турбуються про те, що робитимуть, якщо «сяде батарейка». Наприклад, влаштують суперечку. Опонент втрачатиме сили, намагаючись навернути Близнюка на свій бік, проте хитрун саме цього й бажає, тож відверто насолоджується поєдинком. Поклавши супротивника на обидві лопатки, Близнюк почувається оновленим і готовим до наступних двобоїв. Якщо ж сперечатися немає з ким, в хід іде глузування (не із себе, звісно), легкий флірт у колі друзів або на робочому місці та навіть звичайна дружня балаканина. Тож коли бачите Близнюка, що настирливо чіпляється до всіх з розмовами, не дивуйтеся, це він відпочиває. Кожен відпочиває, як уміє.

РАК

рак

Раки – особи надзвичайно чутливі, тому життя для них – суцільний стрес. Щодня доводиться за щось боротися, тож сил часом бракує. А де ж їх взяти? У Раків на цей випадок є два перевірені рецепти. Перший: поплакатися в чию-небудь жилетку на свою тяжку долю. Іноді допомагає, особливо якщо поплакатися неодноразово. Другий спосіб більш радикальний – зчинити галас. Хоча б малесенький… Коли бачиш, як жертва твоїх емоцій теж шукає, в чию б жилетку поплакатися, з душі падає камінь, відкриваючи шлях потоку енергії. Правду кажучи, Раки знають ще один, третій, абсолютно нешкідливий спосіб відновити внутрішній баланс – взяти декілька днів відпустки і посидіти вдома, насолоджуючись власноруч створеним затишком. Але бос зазвичай таких кроків не вітає, отже, доводиться обирати поміж перших двох …

ЛЕВ

лев

Лев не знімає корони навіть вдома, проте постійна підтримка власного реноме потребує сил, тому «царі звірів» часто почуваються втомленими. Щоб відновити запас енергії, цей знак використовує ті самі методи, що й прості смертні – відвідує концерти, «запалює» на вечірках, «пікнікує». Варто зазначити, що це ніколи не відбувається на самоті – за відсутності хорошої компанії Левові сумно. Однак у гарному товаристві до нього доволі швидко повертаються сили, до того ж чим активнішими є Левові розваги, тим енергійнішим він стає і тим швидше повертається до серйозних справ. І жодних медитацій наодинці!

ДІВА

дева

Про те, що Діва втомилася, оточення дізнається раніше за саму Діву. Принаймні вони починають про це здогадуватися, адже поради й зауваження, на які Діва завжди щедра, починають литися на своїх та чужих, наче дощ із неба.
І спосіб життя в них неправильний, і їжа шкідлива, і праця недолуга… Невже ці образи варто терпіти? У жодному разі! Надайте Діві можливість відпочити! А оскільки цей невгамовний знак навіть відпочивати воліє з користю, запропонуйте їй надзвичайно корисне дозвілля – «фітнес» на присадибний ділянці. Якщо власного городу немає, можна допомогти друзям або родичам, адже саме баталії з колорадським жуком чи бур’янами здатні вберегти Діву від емоційного вигорання. А фізична втома позбавляє її бажання прискіпуватися до інших – тож перефразувати відомий вислів про вовків і овець можна так: «І Діва задоволена, і оточуючі щасливі!».

ТЕРЕЗИ

весы

Терези черпають енергію в інтелектуальних розвагах. Обожнюють читання та розмови про книжки, часто цитують улюблених авторів. Звісно, щоб похизуватися ерудицією та подивитися, як реагує оточення. Якщо реагує правильно, Терези розквітають, наче щойно полита рослина. Якщо ж їхню обізнаність не оцінили, вони можуть викреслити скупих на компліменти приятелів з кола свого спілкування та спробують «підживитися» в інший спосіб. Народженим під цим знаком подобається шопінг – оновлений гардероб або щойно придбана дрібничка для дому творять із Терезами дива, повертаючи інтерес до життя навіть найбільш втомленим. А для особливо тяжких випадків, коли бракує будь-яких сил, існують атмосферні кафешки – найефективніший Терезовий павер-банк.

СКОРПІОН

скорпион

Скорпіон настільки енергійний, що майже не відчуває втоми.
Він відпочиває і відновлює сили, просто змінивши вид діяльності.
Наприклад, замість виснажливої праці прямує на аудієнцію до керівництва зі скаргами на колег. Цікаво, що Скорпіон не гребує скаржитись і на тих, з ким ще вчора із задоволенням пив каву. Але це було вчора, а сьогодні викрити ледацюгу та нездару – його святий обов’язок. Насправді Скорпіон просто втомився. Якщо під час зустрічі з подругою він із сумом констатує, що її новий одяг нагадує мішок для сміття, його надмірна відвертість, імовірно, спричинена бажанням розслабитися. Робити компліменти Скорпіон не вміє, а різати правду-матінку комусь в очі – чудовий метод відновлення душевної рівноваги. Проте повний релакс і оновлення Скорпіон отримує у великих компаніях, де для кожного присутнього знаходить «добре слово». Щоб почуватися задоволеним, більшості Скорпіонів цього достатньо.

СТРІЛЕЦЬ

стрелец

Стрільцю відомо безліч способів наповнитися енергією. Тож коли втомлюється, він випробовує всі поспіль. Розпочинає з вечірки в галасливій компанії. Втомившись від неї, Стрілець шукає спокою в кіно, проте більшість фільмів видаються йому нудними. У пошуках активного відновлення Стрілець сідає на «вєлік» і до знемоги крутить педалі. Зрозуміло, що після такого відпочинку йому не до роботи – голодний та виснажений, Стрілець робить спроби релакснути в кафешці, проте там забагато відвідувачів і знову галас, галас… Потрапивши до замкненого кола, Стрілець, безумовно, намагатиметься його полишити і по-справжньому «підживити батарейки». Це не складно. Стрільцеві варто лише пригадати, під яким сузір’ям він народився, та влаштувати собі гідний свого знака відпочинок – екстремальний!

КОЗЕРІГ

козерог

Цей знак часто відчуває нестачу енергії, але завжди намагається це приховати. Адже в Козерогів купа планів, тож часу для відпочинку майже не залишається. Відверто кажучи, деякі Козероги намагаються перекласти хоча б частину своїх обов’язків на чиї-небудь міцні плечі, але роблять це доволі незграбно, зі сварками та докорами. Проте існують інші способи відновити втрачені сили. Якщо йдеться про Козерогів, цьому знаку варто знайти для себе творче хобі. Після виснажливої праці в нього можна поринути з головою – наступного дня ви почуватиметеся ніби після капітального ремонту! Подумайте, до якої справи у вас є потяг, і спробуйте її опанувати. Плетіть макраме, ріжте орігамі, навчіться йоги. Відчуєте від того задоволення – можете вважати себе «вічним двигуном»: якщо до Козерогової працездатності додати вміння відновлюватися, він майже непереможний!

ВОДОЛІЙ

водолей

Водолій упевнений у тому, що найрозумніший. Принаймні він старанно створює собі такий імідж. Заради нього Водолій мандрує Інтернетом, відвідує цікаві події та спілкується з неординарними особистостями. Знання, отримані таким чином, доволі поверхові, проте, назбиравши звідусіль по крихті інформації, Водолій почувається мало не всезнайком. Це надає йому сил та бажання вирішувати найскладніші завдання. Однак так само легко Водолій може кинути розпочату справу – тривала одноманітна робота виснажує представників цього знака. Щоб цього не сталося, варто час від часу «перемикати тумблер» – робити перерви та займатися тим, чим хочеться. Але Водолієві варто пам’ятати – у зупинок мають бути межі. Інакше ви заплутаєтеся в павутинні справ та не закінчите жодної!

РИБИ

рыбыРиби частіше втомлюються не від роботи, а від частих змін власного настрою. Здебільшого з хорошого на поганий. Періщить дощик – Рибам сумно, припікає сонечко – немає чим дихати, бос похвалив – мабуть, планує звільнити… Щоб Рибка повноцінно відпочила, їй слід налаштуватися на позитив. На кшталт «дощ – це до врожаю, сонце – до відпустки, а керівникові компліменти – до премії». Якщо Риби налаштовані позитивно, то працюють легко і майже не втомлюються. А коли відчувають брак сил – надихаються планами на щасливе майбутнє. Тож зірки рекомендують дивитися комедії, подорожувати та спілкуватися лише з позитивними людьми. І буде вам наснага до роботи і здорові нерви!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook