Як зменшити прояви сезонної алергії без ліків – прості лайфхаки від алерголога

Перші симптоми алергії на цвітіння з’являються тоді, коли природа лише прокидається від зимового сну. Але реакцію викликають не ті квіти, які ми бачимо неозброєним оком, а пилок раноцвітних дерев.

Алерголог та імунолог Джо Рід дав декілька порад, як позбутися сезонної алергії без ліків.

Про це повідомляє видання MedicineNet.

«Один із чудових способів зменшити симптоми алергії — використовувати зволожувач повітря вдома», — сказав Рід. Він додає: «Дихання повітрям з підвищеною вологістю — один зі способів зняти дискомфорт і симптоми алергії».

Дослідження показали, що евкаліптова олія зменшує симптоми алергії. Тому алерголог рекомендує додавати евкаліптову олію у миску з гарячою водою, щоб вдихати цілющий аромат.

Пилосос, яким людина користується, має мати фільтр для твердих частинок, щоб позбавити свій дім від пилку за допомогою регулярного чищення. Ці фільтри ефективно мінімізують кількість пилку, що викликає симптоми алергії.

Алерголог також радить носити захисний одяг, щоб зменшити вплив пилку на вулиці.

«Одягніть сонцезахисні окуляри, капелюх із широкими полями та довгі штани, щоб пилок не потрапив на шкіру. Не забудьте зняти одяг наприкінці дня та прийняти душ, щоб видалити пилок», — сказав Рід.

Ці прості поради можуть допомогти зменшити симптоми алергії без ліків.

Джерело: MedicineNet


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook