міліносік

Як у домашніх умовах відрізнити закладеність носа під час ГРВІ та в разі сезонної алергії

Відповідь на це непросте запитання буде дуже простою – якщо йдеться про дитину, це майже неможливо. Навіть у випадку, коли мама точно знає, що її дитина схильна до алергічних реакцій, зрозуміти, що саме заважає маленькому носику дихати, вкрай складно. Адже навесні, коли погода мінлива, випадки дитячих застуд частішають. До того ж застуда й алергія можуть співіснувати в організмі однієї дитини – у такому разі носове дихання погіршують обидві проблеми.

Тож як допомогти малюку дихати вільно, адже риніти алергічного та застудного походження – це різні захворювання і, відповідно, потребують різних ліків? Можливо, слід купити протиалергічні та звичайні судинозвужувальні краплі та закапувати в ніс малюка по черзі? Чи правильним буде таке рішення? Звісно, ні – йдеться про дитяче здоров’я, і підбір терапії методом спроб та помилок є неприпустимим. Вирішити проблему допоможе фахова консультація працівника першого столу. Саме провізору (фармацевту) слід розповісти батькам, що використання судинозвужувальних крапель у ніс (тобто назальних деконгестантів місцевої дії) може бути небезпечним унаслідок дуже великої ймовірності передозування. Для малюка процедура закапування є неприємною, він плаче та опирається. А мама, хвилюючись, що дитина не отримала необхідної кількості засобу, може легко передозувати краплі. Надмірні дози загрожують малечі отруєнням, а часте використання назальних деконгестантів сприяє висушуванню слизової оболонки носа та порушенню її фізіологічної функції. Наприклад, це може стати причиною її атрофії, яка призводить до порушень очищення порожнини носа та бактеріальних захворювань носових пазух.мили носик

№ UA/0567/01/01

Але фахівець знає, як допомогти маленькому носику дихати вільно, не завдаючи шкоди його слизовій оболонці. Адже в аптеці є краплі «Мілі Носік» від Mili Healthcare – єдині на сьогодні в Україні оральні краплі від закладеності носа з фруктовим смаком. Оральні краплі «МіліНосік» – це засіб, що усуває закладеність носа як під час застуди, так і в разі алергії. Секрет ефективності крапель – у їхньому складі.

Два компоненти – подвійна сила

«Мілі Носік» містить два активні інгредієнти:
Фенілефрин, що сприяє звуженню кровоносних судин, знижує кровонаповнення слизової оболонки носоглотки і спричиняє довготривале зменшення її набряку;
Хлорфеніраміну малеат, компонент із вираженою протиалергічною дією, який швидко усуває прояви нежитю.

Дві речовини працюють як синергісти, тобто підсилюють дію одна одної, тому вже за 20 хвилин після прийому краплі «Мілі Носік» усувають нежить та відновлюють носове дихання.

8 переваг крапель «Мілі Носік»

Увага! «Мілі Носік» – це єдині краплі в рот (не в ніс!) від закладеності носа, з фруктовим смаком.
• Оральні краплі «Мілі Носік» не подразнюють слизову оболонку носа.
• Оральні краплі мають приємний фруктовий смак, тож не спричиняють дискомфорту під час лікування дитини.
• Оральні краплі «Мілі Носік» ефективно позбавляють нежитю та закладеності носа як під час застуди так і в разі алергії.
• Краплі «Мілі Носік» швидко (за 20 хвилин) полегшують носове дихання.
• Застосовуються оральні краплі як для дорослих, так і для дітей від 4 років – адже «Мілі Носік» це препарат для полегшення носового дихання для всієї сім’ї.
• Оральні краплі «Мілі Носік» зручно дозуються за допомогою спеціальної мірної піпетки.
• Допомагають уникнути передозування активними компонентами.
Рекомендуючи краплі «Мілі Носік», працівнику першого столу слід звернути увагу на правильне дозування.

Як дозувати «Мілі Носік» залежно від віку

Ми вже знаємо, що «Мілі Носік» – не лише дитячі краплі. Їх можна використовувати і дорослим – особливо у разі виникнення залежності від звичайних та, на перший погляд, безпечних судинозвужувальних крапель у ніс.
Погодьтеся, для мами чи батька процедура закапування ліків у ніс не менш дискомфортна, ніж для дитини. І якщо є можливість позбутися нежитю без неприємних відчуттів, дорослі теж нададуть перевагу саме таким лікарським засобам. Тож рекомендуйте «Мілі Носік» як препарат для полегшення носового дихання у дітей та дорослих у таких дозах:
• діти 4-6 років по 1,0 мл;
• діти 6-12 років по 1,5 мл;
• діти з 12 років та дорослі по 1,5-2 мл.
Краплі слід застосовувати внутрішньо, у ротову порожнину тричі на добу. Термін лікування: 4–5 діб. Доволі проста схема, чи не так?
Отже, коли працівнику першого столу доводиться обирати засіб для полегшення носового дихання, не знаючи, що саме спричинило його порушення, наявність в аптеці крапель «Мілі Носік» – ніби підказка на складному іспиті. Рекомендуйте – це правильний вибір!

«Мілі Носік» – нежить вмить проходить. Носику не шкодить!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook