Як шукають свою другу половинку різні знаки Зодіаку?

Люди закохуються по-різному. Кохання одних засліплює, і вони роблять дурниці, іншим, навпаки, розплющує очі, і вони легко впізнають свого єдиного. Як закохуються знаки Зодіаку?

ОВЕН

Овни шукають свою половинку у власній фан-зоні. Неважливо, де вона знаходиться – на робочому місці, на пляжі, у спортзалі чи на дружній вечірці. Головне, щоб Овен там виблискував, а оточуючі не могли відірвати від нього очей! Ах, які промови він (вона) штовхає на зборах, як чудово плаває, як сексуально розмахує гантелями, як божественно танцює! Найщирішого фана Овен щедро обдаровує своєю увагою. При цьому сімейний стан обранця особливого значення не має. Якщо вже Овен закохався, доведеться відповісти, навіть якщо ви давали обітницю безшлюбності! Щоб завоювати серце пасії, Овен випробуває все – від лобової атаки до підступних інтриг. Однак, отримавши бажане, багато Овнів постають перед своєю половинкою без золотих обладунків та макіяжу.

ТЕЛЕЦЬ

Тільці вважають за краще дотримуватися пристойності, тому не стануть залицятися на роботі або на діловій зустрічі. У громадському транспорті чи просто на вулиці Телець навряд чи попросить телефончик. Далекі від авантюр Тільці зазвичай шукають собі половинки у своєму колі спілкування. Виявивши в душі незрозумілі почуття, обережний Тілець, перш ніж перейти до дій, ретельно перевірить предмет своїх зітхань. Чи з пристойної сім’ї, чи не безглуздий характер? Якщо позитивні якості обранця затьмарять негатив, а серце підкаже, що так, закохався, Телець перейде до залицянь.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки вміють поводитися легко і невимушено, де б не з’явилися. І всюди не проти трохи пофліртувати. Справді, чому б не похмурити голову симпатичним колегам, знайомим чи сусідам по столику в кафе? Близнюки часто закохуються, але кинутися з головою у вир любові не готові, воліючи залишити собі шлях до відступу. Свого обранця Близнюки люблять перевіряти на міцність. Скільки примх витримає, які гріхи вибачить? З надто поступливими їм нудно. Ну, зрештою, що за життя, якщо немає приводу побити посуд чи хоча б грюкнути дверима?! Вибираючи Близнюка, будьте готові мати сім п’ятниць на тижні.

РАК

У пошуках другої половинки Раки не проти зазирнути на сайти знайомств. Адже там чорним по білому написано, чого саме чоловік чи жінка чекає від стосунків. Витрачати час та нерви на порожній флірт Рак не любить, тому до кожного знайомства ставиться серйозно. Закохавшись, він оточує обранця турботою, ходить кругами, зітхає та дарує подарунки. Якщо ви отримуєте вже який за рахунком подарунок від бюджетного Раку, то просто повинні зрозуміти натяк! Коли порозуміння є, закоханий Рак обсипатиме вас компліментами, при необхідності підставляти жилет для сліз і сміятися над вашими жартами, навіть якщо вони не доречні. Намагаючись стати для коханого найкращим другом, обережний Рак завжди готує запасний аеродром, куди можна буде приземлитися, якщо обранець обдурить. Рак вважає за краще бути готовим до всього, тому що не любить несподіванок, але все-таки сподівається на краще.

ЛЕВ

Леви не соромляться своїх почуттів, не страждають на самоті і не плачуть у подушку. Предмет своєї пристрасті Леви вважають за краще атакувати, причому так красиво, що можливі конкуренти змушені відступити, боягузливо підібгавши хвіст. Закоханий Лев доглядає з розмахом. Він швидше наробить дурниць і влізе у борги, ніж дозволить комусь виглядати щедрішим. Якщо Лева вчасно не зупинити, то після весілля друга половинка може виявити, що сім’я повинна віддавати кредити як мінімум до срібного ювілею. Проте романтичний період ваших відносин запам’ятається на все життя!

ДІВА

Діви, як правило, закохуються у тих, кого знають сто років. Нічого дивного, адже за роки знайомства вони вже встигли оцінити всі ваші позитивні та негативні якості і не чекають ніякої каверзи. Якщо Діва раптово починає стріляти у вас очима, значить, вирішила, що ви підходите їй. На більше вона навряд чи зважиться, поки ви не подасте їй знак. Тому що навіть закохана Діва зберігає тверезість мислення. Розпочавши флірт, Діва впевнена, що все прорахувала та не отримає відмови.

ТЕРЕЗИ

Терези навіть до кохання підходять виважено. Тобто, якщо вони почуваються закоханими, зізнаватись у цьому не поспішають навіть собі. Доглядати або приймати залицяння цей знак зодіаку може просто так, не маючи серйозних намірів. Зустрічаючись з кимось, Терези придивляються, прислухаються, помічають дрібниці і все зважують і зважують. Підходить – не підходить? Що я знайду, що втрачу? Якщо вам дуже сподобалися Терези, зверніть увагу на переваги цього знака і поводьтеся відповідним чином. Тут вже всі коливання будуть відкинуті, і ви почуєте якщо не визнання, щось дуже схоже. Тепер дотискайте – захоплюйтесь, розсипайте компліменти … І марш Мендельсон не за горами.

СКОРПІОН

Скорпіони люблять гідних супротивників, тому шанси “сірої мишки” стати предметом пристрасті Скорпіона мінімальні. Зате за загального улюбленця цей знак завжди готовий поборотися. Якщо Скорпіон вибрав вас, ви одразу про це дізнаєтесь. Його очі манитимуть і зачаровуватимуть, компліменти – звучатимуть не банально, а вчинки – нагадуватимуть провокацію. Скорпіон звик перемагати та отримувати своє у найкоротші терміни. Якщо поглядом або жестом ви тільки натякнете йому на почуття у відповідь, він почне поводитися як одноосібний власник, у якого є документ з трьома печатками на право володіння вами. Закоханому в Скорпіона доведеться з цим змиритися, навіть якщо з цього приводу в нього інша думка.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці часто знайомляться на спортивних заходах, у клубах за інтересами, на курортах і т. п. Відчувши, закоханість, Стрілець пускається у всі тяжкі, втрачає голову і робить дурниці. Йому не важливі матеріальне та інші положення обранця, кількість попередніх шлюбів і дітей від них, наявність квартири, машини та ін. Якщо вам подобається цей закоханий, ловіть момент, робіть визнання у відповідь і вперед, до будівництва нового осередку суспільства!

КОЗЕРІГ

Так уже влаштований Козеріг, що навіть без розуму від кохання мріє про міцний тил. Тому свою майбутню половинку він оцінює саме із цього боку. Якщо Козеріг не впевнений у надійності свого вибору, він піде, навіть згоряючи від пристрасті. Обливаючись сльозами на самоті, Козеріг вбиває в собі безперспективні почуття і лікує рани, що кровоточать, йдучи з головою в роботу. Справжнього супутника життя Козерога знаходять у своєму колі, потихеньку перевіривши його на міцність. Процес вивчення у більшості випадків переростає у справжній інтерес, закоханість та міцні почуття.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв дружба легко може перерости у кохання. Ще вчора він допомагав вам сподобатися симпатичному сусідові, а сьогодні раптом заявляє, що сусід поруч із вами і стояти недостойний. Чи то річ він, такий розумний, неординарний і добре вихований. Придивіться, будь ласка! Багато хто придивляється, але Водолій вибирає на свій смак. Закохані Водолії настільки галантні та зворушливі, що ви неодмінно відчуєте себе обраним, навіть якщо ваше спільне існування буде повне проблем та поневірянь.

РИБИ

У Риб завжди хтось закоханий, тому що вже дуже привабливі. А Рибкам і не зрозуміти, що добрий знайомий, завжди готовий надати будь-яку послугу, насправді згоряє від пристрасті. Дізнавшись правду, Риби не дуже радіють, тому що, віддавши своє серце комусь одному, рідко змінюють переваги. За другою половинкою Риби часто пірнають у тихий вир, а там самі знаєте, хто водиться. Ось і знаходять вони там персону вітряну, химерну, та ще й люблячу покомандувати. Втім, Риби й не проти. Безглуздий характер можна перетерпіти, зате під боком завжди є плечі, готові нести загальну відповідальність.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook