«Ворміл» + «Ворміл фіто» – ідеальна схема протиглисної терапії

З давніх-давен людство намагається боротися з паразитами. Рецепти протигельмінтних ліків можна знайти не лише в працях Авіценни та Гіппократа, а й у папірусах Стародавнього Єгипту. З тих часів життя людини змінилося до невпізнанності – вона підкорила Космос, побудувала багатомільйонні міста, створила інтернет та дивовижні ґаджети, але проблема паразитарних інвазій і надалі залишається актуальною. Згідно з останніми даними ВООЗ, у світі понад 4,5 млрд людей уражені паразитами, зокрема й кожен третій мешканець Європи.

Вормил

Здебільшого гельмінти та найпростіші не викликають у людини специфічних симптомів. Ми лише відчуваємо певні ознаки їхньої руйнівної діяльності, однак у негараздах зі здоров’ям схильні звинувачувати втому, екологію, занадто швидкий темп життя – будь-що, тільки не ураження паразитами. Але, перебуваючи в організмі людини, «непрохані гості» спричиняють у ньому небезпечні зміни як на рівні органів, так і в клітинах. Тож інвазія, залежно від локалізації, може проявлятися підсиленим слиновиділенням, відсутністю апетиту, проносами або закрепами, хронічною втомою, дерматозами, болем у м’язах та суглобах, депресією, порушеннями сну тощо. Тому за тривалої наявності подібних симптомів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту, варто звернутися до лікаря та обстежитися на паразитарні захворювання. У разі підтвердження діагнозу призначається лікування протигельмінтними засобами. До таких насамперед належить «Ворміл» (Мілі Хелскере Лімітед), діючою речовиною якого є альбендазол, рекомендований ВООЗ для профілактики і лікування гельмінтозів у всьому світі. «Ворміл» (альбендазол) має широкий спектр дії, він ефективний проти більшості гельмінтів на будь-якій стадії розвитку, від яйця до дорослої особини, а також здатний знищувати цисти лямблій. 

Однак повноцінне лікування гельмінтозів передбачає не тільки знищення збудника, але й ліквідацію наслідків його життєдіяльності та виведення з організму загиблих паразитів та продуктів їхнього розпаду. Адже вбиті гельмінти виділяють токсини, які є сильними кишковими отрутами. Вони ушкоджують слизову оболонку кишківника, сприяючи загибелі корисної мікрофлори та розмноженню патогенної, порушують роботу печінки та підшлункової залози. Розбалансована робота органів травлення призводить до розвитку диспептичних явищ, розладів кровотворення (анемія), виникнення алергічних реакцій та гіповітамінозів. Тож дегельмінтезація є комплексним процесом, невід’ємною частиною якого є детоксикація та реабілітація. І для цього в арсеналі лікарів і фармацевтів є ефективний, безпечний засіб – «Ворміл фіто», унікальний комплекс трав вітчизняної та аюрведичної медицини. Завдяки оптимальному співвідношенню біологічно активних речовин базові рослини комплексу – маллотус філліпінський, горіх волоський, селера, гранат, гарденія та часник посівний – забезпечують антигельмінтну дію; протиалергічну дію чинять горіх та кмин звичайний; куркума довга, фенхель звичайний та деревій сприяють відтоку жовчі. 

«Ворміл фіто» поліпшує моторику шлунку та нормалізує апетит (кмин, куркума, деревій та псоралія ліщинолистна), а також чинить спазмолітичну дію (ембелія смородинова, бутея однонасінна, касія трубчаста, сить округла, деревій).

Унікальне поєднання традиційних східних та європейських лікарських рослин, які, до речі, включені до фармакопеї багатьох країн світу (європейської, Британії, США, Індії, Китаю тощо) надає формулі «Ворміл фіто» тієї комплексної дії, яка необхідна для ефективної дегельмінтизації та подальшого оздоровлення організму. Отже, «Ворміл фіто»:

  • усуває інтоксикацію, спричинену гельмінтозами;
  • відновлює пошкоджену слизову кишківника;
  • поліпшує роботу ШКТ, функціональний стан гепатобіліарної системи та підшлункової залози, стимулює апетит;
  • сприяє профілактиці рецидивів глистяних інвазій, зокрема ентеробіозу та аскаридозу

«Ворміл фіто» виробляють у двох формах – для дорослих і дітей від 6 років більш зручними є капсули, для дітей від 3 років – сироп. Але використовувати сироп можна і дорослим, якщо вони не можуть ковтати капсули або надають перевагу саме рідким формам. «Ворміл фіто» приймають, дотримуючись вікових дозувань, протягом 1-2 місяців, з десятиденною перервою після кожних двох тижнів прийому. За рекомендації лікаря курс може бути подовжений.

Тож якщо до аптеки звертається відвідувач у пошуках протиглисних засобів, оптимальним рішенням буде рекомендація схеми «Ворміл» + «Ворміл фіто» – знищення гельмінтів, очищення організму від їхніх токсинів та профілактика повторного зараження. Але щоб запобігти новій інвазії, не забувайте і про найпростіші профілактичні методи: мийте руки перед кожним прийомом їжі, не пийте сиру воду, особливо з відкритих водойм, ретельно мийте фрукти та овочі та вживайте лише приготовлені належним чином продукти. 

Без гельмінтів жити краще!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook