ПреМамаДуо – дбайлива, як мама!

Він ще не народився, але вже потребує турботи та уваги щодня. Більше того, зараз вирішується головне питання: яким буде його життя? Активним, здоровим, з міцним імунітетом – саме про це мріє кожна майбутня мати. У розрізі подій 2020 року вже всім стало зрозуміло, яку велику роль відіграє здатність організму протистояти хворобам, зокрема інфекційним. І закладається вона ще на етапі планування вагітності, впродовж виношування дитини і, нарешті, під час годування грудьми. Скільки вітамінів, нутрієнтів та мінералів споживає вагітна жінка, у яких дозах, якими курсами – ці моменти є вирішальними для здоров’я і мами, і малюка. Впевненість у тому, що цінних речовин вистачає, може забезпечити прийом вітамінного препарату «ПреМама дуо», що представлений на фармацевтичному ринку України компанією Alkaloid.

беременность

Їсти за двох?

Коли так кажуть, підсвідомо мають на увазі, що вагітній жінці в її особливому стані потрібно вдвічі більше поживних речовин. А отже, і порції їжі мають бути значно більшими. Проте є погана новина: навіть якщо їсти вдвічі, втричі більше, це не гарантує усунення нестачі необхідних речовин. Єдине, чого можна домогтися в результаті такої «дієти», – зайві кілограми, що не мають нічого спільного із здоровим та раціональним харчуванням.

Чому ж навіть найрізноманітніший раціон не забезпечує організм вагітної жінки необхідною кількістю вітамінів та мінералів?

Основна причина – використання у сучасному виробництві інтенсивних технологій, внаслідок чого знижується харчова цінність продуктів. І навіть влітку яскраві фрукти та овочі, привабливо упаковані молочні продукти на полицях супермаркетів часто мають збіднений склад. 

Популяційні дослідження виявили дефіцит вітамінів у дорослого населення України на рівні 40–80 %. 

У вагітних поряд з іншими причинами також бувають проблеми із засвоєнням низки вітамінів через вік, захворювання ШКТ, навіть колір шкіри. Тож прийом вітамінно-мінеральних комплексів до та впродовж вагітності є необхідністю, якщо є бажання народити здорового малюка. І під час вигодовування грудьми, коли разом з молоком матері дитина отримує складові для свого імунітету, цінні речовини також мають постачатися в достатній кількості.

витамины для беременных

Все, що потрібно, – в одній упаковці

Коли життя йде у форматі 1 за 2, найкраща підтримка – вітамінний комплекс 2 в 1. 

«ПреМама дуо» – харчова добавка, що покриває підвищену потребу у вітамінах, мінералах та Омега-3 жирних кислотах перед, під час та після вагітності. 

А чому два в одному?

Тому що в одній упаковці містяться таблетки з вітамінами і мікроелементами та м’які желатинові капсули з Омега-3. Загалом до складу комплексу входять 11 вітамінів, 10 мінералів та ОМЕГА-3 жирні кислоти – докозагексаєнова (ДГК) і ейкозапентаєнова (ЕПК), що є особливо важливими в період вагітності та годування грудьми.

Упаковку розраховано на повний курс – 30 днів прийому. У картонній коробці: 30 таблеток (3 блістери), 30 капсул (2 блістери) та інструкція.

Усі вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти, мікроелементи підібрані відповідно до останніх рекомендацій ЄС і МОЗ України щодо харчування в період вагітності та годування грудьми. Завдяки цьому цілком покривається потреба в речовинах, необхідних для нормального розвитку плода, а також для краси і здоров’я майбутньої мами.

Схема прийому проста: 1 таблетка та 1 капсула «ПреМама дуо» щодня після їжі, разом або окремо, залежно від уподобань майбутньої мами.

Для аптеки «ПреМама дуо» – дуже зручна і приємна рекомендація. Чітке позиціонування (для вагітних, під час планування вагітності та для мам, що годують), зрозумілі переваги роблять від­пуск продукту простішим. А конкурентна ціна допомагає збільшити середній чек. 

Що потрібно донести до відвідувачки аптеки: 

  1. «ПреМама дуо» розроблено для прийому перед, під час та після вагітності. 
  2. Саме цей комплекс містить не лише вітаміни та мінерали, але й вкрай необхідні майбутній дитині Омега-3 жирні кислоти.
  3. Склад підібрано дуже ретельно, у точних дозуваннях.
  4. Приймати просто – лише 1 раз на добу. Упаковки вистачить на цілий курс.
  5. «ПреМама дуо» дбає, як мама, про майбутню маму. Для вагітної жінки це, мабуть, головне: відчувати себе захищеною та впевненою в тому, що рідна крихітка отримає все, що їй необхідно!

«ПреМама дуо» знає, що потрібно майбутній мамі!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook