ВООЗ занепокоєна швидкістю поширення “індійського штаму” коронавірусу

Індійський штам коронавірусу COVID – 19 викликає занепокоєння з боку Всесвітньої організації охорони здоров’я. Результати попередніх досліджень говорять про те, що саме B.1.617, відомий як “індійський”, передається стрімкіше. Він вже був зафіксований у багатьох країнах світу і тому їх влада береться за обмеження сполучень з Індією.

B.1.617 – це четверта відома вченим мутація, яку ВООЗ віднесло до класу, що “викликає занепокоєння”. Попередні виявляли у Великобританії, Південній Африці та Бразилії. Вже відомо, що сам “індійський штам” має три своїх підвиди.

За словами технічної керівниці ВООЗ з ковід Марії Ван Керхове організації потрібно ще більше даних щодо “індійського штаму”. Тим часом головний вчений ВООЗ Сумія Свамінанатхан повідомив, що в Індії нині активно вивчається інформація щодо того, як вірус передається, наскільки захворювання тяжко переноситься і який рівень антитіл у щеплених. “Зараз ми знаємо про те, вакцини працюють, методи лікування ті ж самі, як і для інших відомих вірусів”, – зазначив вчений.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook