За підробку СOVID-сертифікатів будуть відповідати і продавці, і покупці

За підробку СOVID-сертифікатів будуть відповідати і продавці, і покупці

В Україні оголосили підозри вже 104 людям, які причетні до підробки результатів тестів на коронавірус або документів про щеплення. Справи щодо 83 з них вже передали до суду.

Про це повідомила Ірина Венедіктова.

«Динаміка заражень і смертності від ковіду б’є антирекорди. Тим часом продовжує рости і статистика злочинного підроблення результатів ПЛР-тестів, довідок та міжнародних свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів, внесення недостовірних даних до електронних баз. Ділки штампують підробки, а «герої», яких не бере ніяка зараза, їх скуповують», – заявила вона.

За підроблені документи щодо проходження вакцинації від коронавірусної інфекції будуть відповідати не лише продавці, а й покупці.

Наразі серед фігурантів справ про підроблення документів є не лише шахраї, а й лікарі, робітники лабораторій, аптек, туристичних фірм тощо. Покупців також будуть карати.

На Волині суд вже виніс 5 вироків щодо людей, які використовували підроблені міжнародні свідоцтва в пункті пропуску «Ягодин».

Раніше ми писали, що правоохоронці міста Києва викрили масштабну схему з підробки довідок про вакцинацію від коронавірусної інфекції та результати ПЛР-тестів.

Джерело: Hromadske


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook