Препарат для лікування пацієнтів з ризиком важкої форми COVID-19

ВООЗ рекомендувала ще один препарат для лікування пацієнтів з ризиком важкої форми COVID-19

Група експертів ВООЗ рекомендувала для лікування важкої форми коронавірусної інфекції із високим ризиком госпіталізації використовувати препарат «Регенерон» (Regeneron).

Рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я буди опубліковані в Британському медичному журналі (BMJ). Вони базуються на даних британського дослідження і 3-х інших досліджень, які досі не пройшли експертну оцінку.

Дослідження показали, що коктейль синтетичних антитіл «Регенерон» знижує ризик госпіталізації для невакцинованих літніх пацієнтів, а також осіб з ослабленим імунітетом.

«Регенерон – третій препарат від COVID-19, рекомендований ВООЗ. У липні організація дала «зелене світло» серії ЛЗ, які пригнічують небезпечну надмірну реакцію імунної системи. У вересні 2020 року ВООЗ рекомендував кортикостероїди для лікування пацієнтів, хворих на COVID-19».

ВООЗ заявила, що «вітає додавання ще одного терапевтичного засобу у світовій арсенал проти коронавірсної інфекції, але висловила стурбованість з приводу вартості, яка, як повідомляється, перевищує 2000 доларів за дозу. Препарат виготовляється фірмою Roche. Наразі глобальне агентство охорони здоров’я UNITAID веде переговори  з швейцарським фармацевтичним гігантом щодо зниження ціни на препарат та справедливий розподіл між регіонами, зокрема мова йде про країни з низьким і середнім рівнем доходів.

Нагадаємо, фармацевтична компанія «Лекхім» планує з 2022 року запустити виробництво ковід-вакцин.

Джерело: Радіо Свобода


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook