Смачно та корисно: волоські горіхи можуть допомогти покращити пам’ятать

Вчені  з’ясували, що у людей, які постійно вживали волоські горіхи, помітно прискорилася реакція, підвищилася увага до деталей, покращилися здатності до переказу і розв’язання математичних задач.

Дослідження, опубліковане в журналі eClinicalMedicine, показало, що регулярне вживання волоських горіхів може покращити пам’ять у підлітків.

“Підлітковий вік – це час великих змін, в т.ч. відбуваються зміни у мозку”, — сказав Хорді Джулвез, головний дослідник з IISPV.

У дослідженні взяли участь підлітки 11-16 років із 12 різних шкіл. Учасників попросили вживати волоські горіхи щодня протягом шести місяців.

“Учасники, які найбільше дотримувалися вказівок щодо рекомендованої дози волоських горіхів і кількості днів споживання, справді показали кращі когнітивні результати”, — кажуть вчені.

Це дослідження показало, що дотримання здорової дієти так само важливо, як і збереження корисних звичок протягом тривалого часу.

Вчені також виявили, що споживання горіхів може покращити настрій та зменшити рівень тривоги.

Експерти з харчування радять споживати волоські горіхи для покращення зосередженості та концентрації уваги, особливо школярам та студентам.

Джерело: TimesNow


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook