Жувальна гумка

Вчені відкрили несподівану користь жувальної гумки без цукру для жінок

Нещодавнє дослідження показало, що використання жувальної гумки із ксилітом знижує ризик передчасних пологів та зменшує ризик народження дітей із малою вагою.

Результати дослідження опубліковані в журналі AJOG.

Виявилось, що жувальна гумка без цукру знижує кількість передчасних пологів в декілька разів, а кількість малюків, що народжуються з вагою 2,5 кг і менше, знижується на тридцять один відсоток.

У дослідженні, яке провели вчені з Університету Північної Кароліни, взяли участь жінки з Малаві. Всі вони жували жувальну гумку з ксилітом. Погане здоров’я порожнини рота часто пов’язують з підвищеним ризиком передчасних пологів. Тому науковці вирішили провести такий експеримент.

Відсоток жінок, які передчасно народили, знизився в кілька разів. Більше того, жінки, які піклувалися про здоров’я порожнини рота, народили дітей з правильною вагою. Виявилось, що через пошкоджені ясна бактерії швидше потрапляють у кровотік, який і переносить їх у плаценту.

Раніше ми писали, наукові дослідження підтвердили користь троянди для нашого здоров’я.

Джерело: 24 канал

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook