10000 кроків

Вчені з`ясували, чи справді для підтримки здоров`я щодня треба робити 10 000 кроків

У коректності твердження про необхідність робити 10 тисяч кроків на день для підтримки здоров’я і продовження тривалості життя сумніваються науковці та експерти спортивної медицини.

За словами Огайо Ларрі Нолан, лікаря спортивної медицини, замість того, щоб зосереджуватися саме на такій цифрі по кроках, слід намагатися покращити різні фактори, що впливають на ваше здоров’я, такі як сон, дієта, управління стресом і нестача фізичних вправ.

Про це повідомляє видання Everyday Health.

Фахівці з`ясували, що виникнення тези про 10 тисяч кроків більше пов’язане з маркетингом, ніж з наукою. Тут мова йде зокрема про продажі фітнес-трекерів. Так, наприклад, фітнес-тренери кажуть, що звичайні піші прогулянки тривалістю 20-25 хвилин на день здатні позитивно вплинути на здоров’я, надати сили і покращити сон.

Вчені вирішили перевірити, чи досягнення 10 тисяч кроків на день приносить реальну користь для здоров’я. Виявилось, що дійсно це корисно для здоров`я, але дуже багато чого залежить від особливостей організму.

«У 10 000 кроків немає нічого “магічного”. Це може бути відмінною ціллю, до якої потрібно прагнути, але це не все і не кінцева мета здоров’я і фізичної форми», – підкреслює автор дослідження.

Раніше ми писали, у Центрі громадського здоров’я рекомендують відновити заняття спортом, якщо людина зараз перебуває у безпечному місці.

Джерело: РБК-Україна

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook