виготовлення ліків

В Івано-Франківському медуніверситеті займаються розробкою ліків

В Івано-Франківському національному медичному університеті (ІФНМУ) на базі центру «Фармація» виготовляють ліки для військових.

Про це повідомляє Івано-Франківський медуніверситет на своєму сайті.

«Студенти-медики відправляють на фронт ліки, які виготовляють на базі навчально-практичного центру «Фармація», – повідомляють в ІФНМУ.

За їхньою інформацією, йдеться про засоби для лікування підвищеної пітливості та попрілостей, які загоюють рани, та протигрибкові мазі без консервантів. У центрі «Фармація» стверджують, що такі препарати тут не лише вміють виготовляти, а й мають на це відповідний дозвіл.

«У Франківську є всі необхідні активні фармацевтичні інгредієнти, тож ми закуповуємо необхідні речовини і вже за тиждень маємо партію з кількасот протигрибкових ліків та крему для швидкого загоювання ран», – зазначила декан фармацевтичного факультету ІФНМУ Ірина Федяк.

Виготовлені ліки фармацевти передають волонтерам, а ті доправляють їх військовим разом з їжею, амуніцією та іншими необхідними засобами.

Джерело: Укрінформ

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook