переселенці

Скупчення людей може спровокувати спалахи різних інфекційних захворювань у Львові

За три місяці Львівщина прийняла сотні тисяч переселенців. Тому в департаменті охорони здоров’я побоюються, що скупчення людей може спровокувати спалахи різних інфекційних захворювань. Через збільшення кількості людей у ​​Львові та області та внутрішньої міграції переселенців висока ймовірність поширення, спалахів низки інфекцій та хвороб.

Про це на брифінгу повідомив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Насамперед це стосується гострих кишкових інфекцій, туберкульозу, гепатитів.

“Збільшення кількості населення у Львові, численні місця масового поселення додають тривоги, що дійсно через це можуть поширюватися в різні захворювання. Масових спалахів у нас не виникало, але кілька одиничних спалахів гострої кишкової інфекції в місцях масового поселення всередині переміщених осіб було. Кількість хворих була невеликою – від п’яти до 17 осіб. Усі пацієнти отримали медичну допомогу і вже у задовільному стані”, – розповів Чемерис.

За його словами, щоб убезпечити населення від різних хвороб, за особами, які тимчасово приїхали до Львова та області, спостерігають лікарі. Також медики працюють в осередках, організовуючи масові виїзди.

Нагадуємо, у МОЗ розповіли, як біженцям з України отримати медичну допомогу в Німеччині.

Джерело: Корреспондент

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook