Тренування

Вчені з’ясували, чи корисні фізичні навантаження після вакцинації

Нещодавнє дослідження показало, що люди, які займалися на велотренажері або прогулювалися протягом півтори години після щеплення від грипу або щеплення від COVID-19, виробляли більше антитіл у наступні чотири тижні порівняно з іншими людьми.

Результати дослідження опубліковані в журналі Science Direct.

Вчені з Університету штату Айова виявили, що 90 хвилин фізичних навантажень легкої та середньої інтенсивності одразу після вакцинації проти грипу або COVID-19, можуть забезпечити вироблення більше антитіл.

«Отримані результати вперше демонструють, що фізичні навантаження протягом деякого часу можуть посилити реакцію організму на вакцину Pfizer-BioNtech COVID-19 та двох вакцин проти грипу», – сказав професор кінезіології Маріан Кохут та автор дослідження.

Американські вчені з’ясували, чому вправи легкої та середньої інтенсивності можуть покращити імунну відповідь організму. Тренування збільшують швидкість потоку лімфи та циркуляцію крові, що сприяє кращому формуванню імунної відповіді.

Нагадуємо, вчені розповіли, що буде, якщо збільшити щоденну фізичну активність на 10 хвилин.

Джерело: Science Daily

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook