Поцілунок

Цілуйтеся на здоров’я: названі корисні зміни в організмі, які відбуваються під час поцілунків

Ми всі цілуємося, щоб висловити свої щирі почуття до коханої людини, дітей, друзів або батьків. Нещодавні дослідження показують, що поцілунки дуже корисні для здоров’я.

Лікар-сексопатолог Джанет Бріто, керівник онлайн-школи із сексуального здоров’я, назвала корисні зміни в організмі, які відбуваються під час поцілунків:

  1. Поліпшення настрою. Під час поцілунку відбувається викид окситоцину, дофаміну і серотоніну – вони покращують настрій і дають відчуття щастя.
  2. Під час поцілунків відбувається розширення кровоносних судин, це призводить до зниження артеріального тиску у людей, що страждають від гіпертонії.
  3. Покращення тонусу м’язів обличчя. Під час поцілунку задіяні 34 лицьових, а також 112 постуральних м’язів. Тому чим частіше людина цілується, тим в більшому тонусі перебувають її м’язи. Це допомагає уникнути зморшок.
  4. Спалювання калорій. На думку експертів, 30 хвилин поцілунків можуть спалити від восьми до шістнадцяти калорій.
  5. Покращення гігієни порожнини рота. Завдяки поцілунку посилюється слиновиділення, що сприяє виділенню ферментів, які відповідають за очищення рота від зубного нальоту. Це допомагає уникнути розвитку карієсу.

Нагадуємо, вчені визначили користь для жіночого здоров’я від самоспівчуття.

Джерело: Times Now

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook