Вчені запропонували новий ефективний спосіб лікування мігрені

За даними ВООЗ, мігрень  є одним з найпоширеніших розладів нервової системи, від якого страждають до 1 млрд людей у світі.

Вперше в історії проведені клінічні випробування оцінювали фототерапію як засіб боротьби з хронічним головним болем. І результати експерименту вчених перевершили всі очікування.

Група американських науковців винайшла новий спосіб лікування мігрені. Клінічні випробування, проведені в медичному коледжі Університету Арізони, показали, що частоту та інтенсивність мігрені у пацієнтів можна знизити за допомогою регулярного опромінення зеленим світлом.

Дослідження проводилося протягом двох з половиною місяців. Виявилось, що частота головних болів у більшості учасників випробування знизилася майже вдвічі.

Як повідомляє автор дослідження, професор нейрохірургії медичного коледжу Мохаб Ібрагім, це вперше в історії, коли клінічні випробування оцінювали фототерапію (лікування світлом) як засіб боротьби х хронічним головним болем.

«Як практикуючого клінічного лікаря, ці результати мене дуже обнадіюють, – сказав Мохаб Ібрагім. Він додає: «Фактично у мене з’явився ще один, додатковий метод лікування мігрені – одного з найскладніших неврологічних розладів».

Попередні випробування на мишах показали, що цей спосіб ефективний при лікуванні мігрені.

Нагадуємо, лікар розповів, як гарне самопочуття пов’язане з високими стелями у приміщеннях.

Джерело: УНІАН


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook