Вчені радять обмежувати споживання цукру, щоб уникнути деяких захворювань

Дослідження, проведене у Великій Британії, показало, що вживання занадто великої кількості цукру може бути шкідливим для здоров’я.

Вчені виявили, що споживання занадто багато цукру може призвести до розвитку десятків хронічних захворювань, таких як діабет, ожиріння, хвороби серця та інших.

Результати дослідження опубліковані в журналі BMJ.

У дослідженні було проаналізовано дані понад 8 мільйонів людей. Виявилось, що ті, хто споживали багато цукру, мали на 30% більше ризик розвитку діабету.

Також виявлено, що люди, які споживали багато цукру, мали на 17% більше ризик розвитку ожиріння, на 8% більше ризик розвитку хвороб серця та на 38% більше ризик розвитку деяких видів раку.

Вчені рекомендують обмежувати споживання цукру.

Науковці застерігають, що цукор можна знайти не тільки в солодощах, але й у багатьох інших продуктах, таких як кетчуп, майонез, йогурт та інші.

Є й прихована небезпека від зловживання солодким. Ця звичка може призвести до змін в способі життя.

«Люди, які частіше вживали солодкі газовані напої, швидше за все, споживали більше вуглеводів і жиру та менше фруктів, клітковини, молочних продуктів і цільнозернових продуктів», — пишуть автори. Автори дослідження додають: «Ця модель харчування також була пов’язана з більш частим курінням і вживанням алкоголю, нижчим рівнем фізичної активності та більшою кількістю часу, проведеного перед телевізором»

Таким чином, дослідження підтверджує те, що вживання занадто великої кількості цукру може мати серйозні наслідки для здоров’я.

Джерело: WebMD


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook