Названо ще одне захворювання, до якого призводить порушення сну

Дослідження, проведене науковцями з Університету Голуей (Ірландія), показало, що якість сну може впливати на ризик розвитку інсульту.

Результати дослідження опубліковані в журналі Neurology.

Вчені з’ясували, що люди, які мають проблеми зі сном, мають на 29% більше ризик отримати інсульт, ніж ті, хто висипається.

«Наші результати свідчать про те, що лікарі мають звернути увагу на проблеми зі сном для попередження інсульту», — сказав Крістін Маккарті з Університету Голуей в Ірландії в прес-релізі журналу.

У дослідженні було проаналізовано дані понад 3000 осіб, у яких раніше був інсульт. Усі вони заповнили анкету, в якій розповідали про якість свого сну. Виявилось, що люди з проблемами зі сном мали більші шанси отримати інсульт порівняно з тими, хто спить добре.

Також дослідження показало, що люди, які спали менше 6 годин на ніч, мали на 18% більше ризик розвитку інсульту, ніж ті, хто спали більше 7 годин.

Вчені рекомендують спати від 7 до 9 годин на добу, щоб знизити ризик розвитку інсульту та інших серйозних захворювань. Також вони радять вести здоровий спосіб життя, включаючи здорову дієту та регулярні фізичні вправи.

Важливо зазначити, що недосипання може мати серйозні наслідки для здоров’я. Воно може призвести до розвитку багатьох захворювань, таких як діабет, ожиріння, депресія та інші.

Джерело: WebMD


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook