Колір, який викликає огиду

Вчені повідомили, який колір викликає огиду та асоціюється у людей зі смертю

Науковці з Австралії, після інтенсивних досліджень, заявили, що вони знайшли найпотворніший колір у світі. Він отримав назву Pantone 448C.

На вигляд – це дьогтяно-коричневий колір, який виглядає відштовхуюче та похмуро. Вчені з дослідницької агенції GfK Bluemoon вважають, що цей відтінок асоціюється у людей з брудом та смертю. Він викликає огиду та навіть нудоту та блювоту.

Що відомо про дослідження?

Наприкінці 00-х австралійський уряд стурбувався поширенням тютюну та цигарок серед населення. Близько 24000 людей, які проживають в Австралії, щороку помирало від хвороб, пов’язаних з палінням. Тому уряд наказав рекламним агентствам знайти такий колір для упаковок цигарок, аби ніхто не захотів би їх купити.

Згідно з Guardian, компанія GfK опитала 1000 людей, що палять, щоб з’ясувати, який відтінок їх найбільше відштовхує. Більшість відповіла, що це Pantone 448С. Цей відтінок, за словами учасників, нагадав їм про «смерть».

Відтінок, який викликає огиду

Наразі цей відтінок використовується у дизайні цигарок у багатьох країнах: Великобританія, Франція, Уругвай, Саудівська Аравія, Словенія, Нова Зеландія, Норвегія, Ізраїль, Ірландія, Бельгія, Туреччина, Нідерланди та Таїланд.

Раніше ми вже писали, який запах дратує жінок і заспокоює чоловіків.

Джерело: Pantone


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook