Дієта та імунітет людини

Дієтологи назвали найбільш шкідливі харчові звички для імунітету

Зміцнити імунітет допоможе не тільки дотримання загальновідомих правил, але й правильне харчування.

Відомі дієтологи з різних країн світу розповіли, як деякі харчові звички впливають на природний захист нашого організму.

ТОП-3 шкідливі харчові звички, які знижують імунітет людини

Нерізноманітний раціон

Дієтолог Аманда Соуседа вважає різноманітне харчування кращим способом захисту імунної системи. Вона розповідає: «Якщо людина їсть одноманітну їжу, це може негативно позначитися на її імунітеті». Вона пояснює це тим, що кишкова флора впливає на захисні функції організму. Вона рекомендує вживати більше різних фруктів, овочів та інших продуктів харчування.

Недостатня кількість пребіотиків

Якщо в організм людини не надходить достатня кількість пребіотиків, робота кишечника значно погіршується. Про користь цих речовин розповіла дієтолог Кара Ландау: «Дієта, в якій не вистачає пребіотиків, виснажує наш організм. Через  нестачу корисних мікроорганізмів знижується імунітет людини».

Занадто багато цукру і жиру

Про негативний вплив цукру та великої кількості жиру розповіла доктор медичних наук Шитал Декарія. Вона зазначила, що неправильне харчування призводить до перевантаження імунної системи і до виникнення запального процесу в організмі. «Це запалення пов’язане з низкою хронічних захворювань, включаючи діабет, хвороби серця та аутоімунні захворювання. Дієта з високим вмістом рафінованого цукру, насичених жирів і низьким вмістом клітковини може привести до цього запалення», – додала вона.

Серед інших шкідливих звичок, які негативно впливають на імунітет, лікарі назвали вживання оброблених продуктів. Такі продукти у великих кількостях дратують кишечник, викликаючи дисбаланс в мікробіомі.

Нещодавно стало відомо, що найпопулярніша у світі дієта виявилась шкідливою для здоров’я.

Джерело: LadyHealth


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook