ціни на лікі

Вартість ліків у черкаських аптеках зросла щонайменше на 20%

У черкаських аптеках дещо зросла вартість ліків, і все це через ситуацію з пальним та падінням курсу гривні. Водночас на деякі препарати ціни контролюють.

Про це повідомила керівниця Держлікслужби в Черкаській області Тамара Чепурна.

За словами керівниці Держлікслужби у Черкаській області Тамари Чепурної, підвищення цін на препарати в аптеках зумовлене підвищенням вартості пального, порушенням логістики та падінням курсу гривні.

«Ціни на лікарські засоби в аптеках області зросли щонайменше на 20%. Спеціалісти Держлікслужби в Черкаській області проводять моніторинг цін на 20 основних препаратів вітчизняного та закордонного виробництва, які найбільше мають попит у населення. Наразі скарг на збільшення цін до Державної служби не надходило», – пояснила Тамара Чепурна виданню Суспільне-Черкаси.

Здебільшого змінилися цінники на закордонні препарати. Ціни на ліки українського виробництва майже не змінилися. Відвідувачі аптеки ставляться до підвищення цін з розумінням.

Раніше ми писали, МОЗ розробило формат роботи, коли препарати, що надходять в Україну як гуманітарна допомога, доставляються до медзакладів або видаються у мобільних пунктах.

Джерело: Суспільне-новини

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook