вакцина проти вірусів

Вакцина проти вірусів, які переносять комахи, показала гарні результати

Згідно з нещодавно опублікованими даними, вакцина проти вірусу східного енцефаломієліту коней (EEEV), вірусу західного енцефаломієліту коней (WEEV) та венесуельського енцефаломієліту коней (VEEV) безпечна, ефективна, добре переноситься і викликає нейтралізуючу відповідь антитіл.

Вакцина-кандидат була розроблена вченими із Центру досліджень вакцин (VRC) Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID).

Результати дослідження були опуліковані в журналі The Lancet.

Ці віруси передаються людині через укуси інфікованих комах. Інфікування вірусом людини зустрічаються не дуже часто, але, якщо інфікування відбулося, це може призвести до серйозних неврологічних розладів чи навіть смерті.

Вчені розробили вакцину на основі вірусоподібних частинок (VLP) (скорочено WEVEE), в якій використовуються білки із зовнішніх оболонок вірусів EEE, WEE та VEE, щоб викликати імунну відповідь.

Дослідники повідомляють, що вакцина безпечна, ефективна, добре переноситься та викликає стійку імунну відповідь проти всіх трьох вірусів.

Нещодавно ми писали, вчені розробили нову вакцину, яка допоможе позбавитися кліща до того, як він передасть хворобу Лайма.

Джерело: MedicalXpress

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook