вакцина

Вакцина Pfizer проти COVID-19 ефективна на 73,2% у дітей до 5 років – дослідження

Вакцина Pfizer Inc і BioNTech показала ефективність на 73,2% у профілактиці COVID-19 серед дітей віком від 6 місяців до 4 років.

Про це нещодавно повідомила компанія Pfizer.

Вакцина Pfizer-BioNTech (PFE.N) рекомендована FDA дітям віком до 5 років у червні на основі даних, які показали, що вона викликала таку ж імунну відповідь, як і в старших вікових групах.

Нещодавній аналіз показав, що ефективність вакцини становить 80,3%. Але експерти попередили, що ці дані є неточними через низьку кількість симптоматичних випадків.

Оновлені дані, опубліковані у вівторок компанією Pfizer, показали, що 13 дітей мали COVID-19 принаймні через 7  днів після отримання третьої дози вакцини Pfizer-BioNTech проти COVID-19, у порівнянні з 21 випадками серед тих, хто отримував плацебо.

Більшість випадків були викликані варіантом Omicron BA.2, який домінував у березні та квітні, коли проводилося дослідження.

Джерело: Reuters

Нагадуємо, раніше ми писали, управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило вакцину Pfizer і BioNTech проти COVID-19 для дітей віком від 12 до 15 років.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook