Україна отримає нові холодильники для зберігання COVID-вакцин

Україна отримає нові холодильники для зберігання COVID-вакцин

США виділили $2,8 млн на закупівлю холодильників для зберігання вакцин від коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров`я.

МОЗ у партнерстві з ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки уряду США у контексті пандемії на національному рівні розпочинає оновлення холодового обладнання для транспортування та тимчасового зберігання вакцин.

«Ми вдячні партнерам, які допомагають нам безпечно зберігати та транспортувати все більшу кількість вакцин, які ми отримуємо», – зазначив Ігор Кузін.

У відомстві нагадали, що наприкінці вересня ЮНІСЕФ доставив першу партію холодового обладнання з 2700 термосумок, де вакцини можуть зберігатися за температурою від +2 до +8°C.

Україна отримає нові холодильники для зберігання COVID-вакцин

Джерело: МОЗ України

Зараз планується доставити:

  • 5643 термоконтейнери;
  • 8100 термосумок;
  • 197 730 холодоелементів;
  • 27 486 пристроїв температурного моніторингу.

«Надійний холодовий ланцюг — запорука успіху будь-якої програми імунізації. Системне масштабне оновлення холодового ланцюга вже давно було на порядку денному в Україні. В ЮНІСЕФ ми раді підтримати цю важливу справу і вдячні уряду США за його цінний внесок, який уможливив це оновлення. Устаткування, яке ми починаємо доставляти, слугуватиме українцям у кампанії вакцинації проти COVID-19 і залишиться для підтримки національної програми імунізації», — сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

Також у відомстві нагадали, у регіони відправлені препарати загалом на понад 87 млн грн.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook