Pfizer

Американський регулятор дозволив вакцину Pfizer від COVID-19 дітям віком 12-15 років

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) у п’ятницю схвалило вакцину Pfizer і BioNTech проти COVID-19 для дітей віком від 12 до 15 років.

Вакцина, що продається під торговою маркою Comirnaty для дорослих, була доступна для екстреного використання з травня 2021 року для вікової групи 12-15 років. Тепер вона офіційно схвалена FDA для вакцинації підлітків.

У п’ятницю у FDA повідомили, що схвалення вакцини від коронавірусу відбулося після ретельного аналізу та оцінки даних щодо безпеки та ефективності.

Нагадуємо, вакцину схвалили для щеплення пацієнтам віком від 16 років у серпні минулого року.  Минулого місяця FDA попросила виробників вакцин, включаючи Pfizer і Moderna Inc (MRNA.O), змінити виробництво своїх бустерних вакцин, починаючи з цієї осені, щоб включити компоненти, призначені для боротьби з домінуючим наразі у світі штамом Omicron.

Раніше представники компанії Pfizer заявили, що для профілактики і зниження ризиків зараження Omicron можливо знадобиться 4-а доза вакцини.

Джерело: Reuters

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook