В Україні значно зросла потреба у ліках і витратних матеріалах для травматології – ВООЗ

ВООЗ намагається забезпечити потреби українських лікарень у медикаментах і витратних матеріалах для травматології, які значно зросли після початку війни.

Про це заявила представниця Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Гарріс на пресконференції на тему: «Гуманітарна криза в Україні під час війни та дії ООН у напрямку її подолання».

Гарріс поінформувала, що ВООЗ разом з міжнародною спільнотою зараз тісно співпрацює з Міністерством охорони здоров’я, щоб забезпечити підтримку мобільних бригад медичної допомоги у тих регіонах, де вони мають змогу надавати допомогу цивільному населенню.

«Ми також підтримуємо людей у лікарнях, надаючи ті медикаменти і витратні матеріали, в яких раніше навіть не було потреби. Наприклад, зараз дедалі більші потреби у витратних матеріалах для травматології, інфузійних розчинах, на зовнішні фіксатори для поламаних кінцівок теж зараз істотно збільшився попит», – сказала представниця Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Вона також поінформувала, що ВООЗ наразі проводить різноманітні навчання для українських медиків.

«В Україні чудові хірурги, але вони не мали стільки досвіду військово-польової хірургії, відповідно, ми проводимо тренінги, щоб допомогти їм надавати допомогу людям, травмованим через бойові дії або через руйнування інфраструктури. Також ми допомагаємо підготуватися до застосування хімічних речовин», – наголосила Гарріс.

Раніше у ВООЗ повідомили, що майже 3 тисячі людей померли в Україні через відсутність лікування.

Джерело: Укрінформ

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook