ціни на лікі

В Києві ввели обмеження для роздрібного продажу спирту етилового, що використовується як лікарський засіб

В Києві ввели обмеження для роздрібного продажу спирту етилового, що використовується як лікарський засіб на період запровадження воєнного стану.

Про це повідомляє Головне управління ДПС у м. Києві.

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що тимчасово, на період запровадження воєнного стану та/або надзвичайного стану спирт етиловий, який використовується як лікарський засіб, та спиртові або водно-спиртові настої реалізуються вроздріб тільки через аптеки у флаконах з медичного скла або у пластикових флаконах та банках медичного призначення з об’ємом вмісту лікарського засобу не більше ніж 100 куб. см., крім таких лікарських засобів, як бальзами.

Обмеження встановлені відповідно до ст. 18 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook