В Україні врегулювали дистанційну торгівлю лікарськими засобами

В Україні врегулювали дистанційну торгівлю лікарськими засобами

У Міністерстві охорони здоров’я уточнили правила з електронної роздрібної торгівлі ліками та їх доставку кінцевому споживачу. Відповідну постанову прийняли на засіданні Кабінету Міністрів 22 вересня.

«Електронна торгівля лікарськими засобами вже усталена та врегульована практика у країнах ЄС та інших розвинених країнах світу, а відтепер буде доступна і в Україні. МОЗ вживає всіх заходів, аби кожен пацієнт отримував якісні, ефективні та безпечні ліки», – прокоментував рішення Кабміну перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

Повідомляється, що ця постанова забезпечує врегулювання питання щодо забезпечення населення ліками та супутніми товарами з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом та доставку препаратів кінцевому споживачу.

Як зазначив Олександр Комаріда, ці норми зможуть забезпечити чіткий та прозорий механізм контролю за діяльністю відповідних суб’єктів господарювання, зокрема, аптек.

Нагадаємо, в Україні дозволено аптечним мережам проводити дистанційну торгівлю медикаментами та робити доставку. Раніше ми писали, що потрібно робити аптекам, щоб пристосуватися до нових реалій.

Джерело: МОЗ України


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook