В останні дні січня Землю накриє потужна магнітна буря: як вберегти здоров’я?

Завтра Землю накриє чергова магнітна буря, цього разу – високої інтенсивності. Спалахи на Сонці призведуть до значного збурення магнітного поля нашої планети.

Магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем.

Як відомо, найсильніше бурі впливають на метеочутливих жителів планети, тих, хто має хронічні захворювання, а також на літніх людей та вагітних.

Вони можуть відчувати головний біль, знижений або підвищений тиск, запаморочення, нудоту, біль в серці та очах, слабкість і безсоння. Також у цей період можуть загостритися хронічні хвороби.

Що радять лікарі метеозалежним людям?

Перш за все, важливо дотримуватися режиму сну – намагатися лягати спати та прокидати в один і той самий час. Це варто робити не лише у період перед магнітними бурями, а завжди.

Треба також слідкувати за харчуванням та водним балансом: вживати якомога більше сезонних фруктів та овочів та пити більше води. Водночас вживання спиртного та напоїв із кофеїном медики радять звести до мінімуму.

На допомогу організму прийде активний відпочинок та легкі фізичні навантаження.

Джерело: Obozrevatel


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook