Генеральний директор Pfizer: Таблетки для запобігання COVID-19 можуть бути готові в 2022 році

Пероральний противірусний препарат для зупинки вірусу, який спричиняє реплікацію COVID-19, може бути готовий наступного року, “якщо все піде за планом”, – заявив у вівторок на CNBC генеральний директор Pfizer Альберт Бурла, додавши, що препарат повинен діяти проти всіх варіантів вірусу.

Чому це важливо: Антивірусні препарати можуть бути ключовим інструментом боротьби з пандемією, оскільки не кожен отримає вакцину, і можуть пройти роки, щоб повністю вакцинувати людей у певних країнах світу, повідомляє Елісон Снайдер у своєму звіті на Axios.

Варто зазначити: На даний момент ремдезивір – препарат, який раніше досліджували для лікування Еболи та інших захворювань – є єдиним противірусним засобом, затвердженим в США від COVID-19.

Бурла сказав, що Pfizer працює над двома противірусними препаратами, одним для ін’єкцій, а іншим – для прийому перорально.

“Зокрема, увага приділяється пероральному препарату, – сказав Бурла, – оскільки це забезпечує кілька переваг. Одна з них полягає в тому, що вам не потрібно їхати в лікарню, як це відбувається у випадку ін’єкційних препаратів, тому ви можете прийняти його вдома. Це могло б змінити гру”.

За його словами, противірусний препарат повинен бути “набагато ефективнішим проти багатьох варіантів вірусу”.

Бурла заявив, що компанія опублікує більше новин про препарат літом/осінню 2021 року.

Джерело: axios.com


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook