“Індійський штам” коронавірусу зафіксовано у 17 країнах світу: ВООЗ

Щонайменше у 17 країнах світу зареєстрували так званий “індійський” штам коронавірусу – В.1.617. Про це повідомляють у Всесвітній організації охорони здоров’я. У повідомленні ВООЗ йдеться про те, що у базі даних Gisaid вже перебуває понад 1200 секвенувань (станом на 27 квітня). Найчастіше хворих на коронавірус В.1.617 реєстрували в таких країнах, як Великобританія, Сінгапур та США.

Нагадаємо, Індію накрила друга хвиля пандемії. Влада повідомляла про те, що кожні чотири хвилини від хвороби помирає один мешканець, кількість підтверджених на коронавірус захворювань сягає понад 350 тисяч на добу. В лікарнях закінчились медикаменти, кисень, хворих через брак місць медзаклади не приймають. Померлих від коронавірусу спалюють просто неба.

Стрімке поширення хвороби у Індії фахівці пояснюють саме появою та поширенням варіанту В.1.617 У ВООЗ підкреслюють, що за попередніми дослідженнями, цей “штам” передається швидше, ніж вже відомі варіанти.

На сьогоднішній день Індія – друга країна у світі за кількістю захворівших на COVID-19, йдеться про 20 мільйонів хворих громадян.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook